VF Bane 2007


Mesterskap


Klasse 3-5:
1. Bengt Bratland, Stord 347, 2. Liv Sollesnes, Jondal 346, 3. Arne Engevik, Stord 343, 4. Svein Magne Stokkevåg, Vindafjord 340, 5. Johannes Hundseid, Etne 339, 6. Torgeir Pleym Iversen, Haugesund 339, 7. Ingvar Legland, Bremnes 338, 8. Asbjørn Sevland, Karmøy 337, 9. Dag Arne Matre, Sandeid 336, 10. Sigmund Løken, Stord 336, 11. Arne Nervik, Etne 335, 12. Jens Tore Engevik, Stord 334, 13. Svein Terje Ohm, Skjold 333, 14. Norvald Kallevåg, Bømlo 331, 15. Egil Berakvam, Vindafjord 331, 16. Kai Espen Jekteberg, Vindafjord 331, 17. Anne Mai Jekteberg, Vindafjord 331, 18. Max Inge Rørheim, Sandeid 329, 19. Elin Håland, Bømlo 328, 20. Roar Knudsen, Skånevik 327, 21. Morten Magne Helland, Stord 327, 22. Kåre Kvaløy, Sauda 324, 23. Alfred Trovåg, Ølen 323, 24. Even Lund, Ullensvang 321, 25. Erlend H Vikedal, Vikedal 318, 26. Johnny Innvær, Bremnes 315, 27. Anders Korneliussen, Lindås 312, 28. Johny Jørgensen, Karmøy 311, 29. Nils Fredrik Espevold, Vikedal 305, 30. Bjørn Morten Stokka, Vindafjord 229, 31. Sigve Vik, Odda 213.

 

V55: 1. Håkon Leganger, Rosendal 344, 2. Ola J. Nærheim, Sand/Suldal 339, 3. Arne Johannesen, Karmøy 339, 4. Trygve Lunde, Bremnes 338, 5. Jan M. Ellingsen, Karmøy 337, 6. Terje G. Pleym Iversen, Haugesund 335, 7. Einar Vorland, Bømlo 330, 8. Einar Kvaløy, Sauda 329, 9. Kirsten Vorland, Bømlo 328, 10. Erling Lien, Ølen 326, 11. Jan Gunnar Innvær, Bremnes 325, 12. Olav Nesse, Bremnes 229, 13. Udmund Kjell Stengårdsbakken, Skånevik 218.

 

Junior: 1. Anders Hundseid, Etne 348, 2. Randi Beate Rydland, Fitjar 347, 3. Svein Nervik, Etne 344, 4. Arve Drange, Ølen 343, 5. Ida Espevold, Vikedal 338.

 

Eldre rekrutt: 1. Asle Kvamsdal, Fitjar 350, 2. Olav Fuglestad, Time 349, 3. Anders Walde Mikkelson, Stord 349, 4. Jon Terje Kyvik, Stord 348, 5. Tormod Moe, Sand/Suldal 346, 6. Johanne Hagen, Sand/Suldal 345, 7. Alf Daniel Skåre Grov, Sand/Suldal 344, 8. Kristin Hafstad Stokka, Vindafjord 343, 9. Sondre Tesdal Galtung, Etne 342, 10. Svein Eirik Vik, Fitjar 342, 11. Thorbjørn Samland, Skånevik 341, 12. Svenn Harald Liarbø, Fitjar 339, 13. Jon Magne Fisketjøn, Sand/Suldal 335.

 

Rekrutt: 1. Sindre H Vikedal, Vikedal 347, 2. Lovise Amanda Hundseid, Etne 343, 3. Anders Tesdal Galtung, Etne 337, 4. Magnus Marvik, Sand/Suldal 334.

 

V65: 1. Nils Lothe, Jondal 349, 2. Ola Vikedal, Vikedal 344, 3. Johannes J Heggebø, Ølen 341, 4. Asbjørn Stokka, Vindafjord 339, 5. kåre Hellesund, Bømlo 248.

 

V73: 1. Johan Opheim, Ølen 344, 2. Knut Trovåg, Ølen 343, 3. Olaf Øvrevik, Ølen 341, 4. Karl Nysæter, Stord 233.

 

Hovedskyting


Klasse 5:
1. Bengt Bratland, Stord 248, 2. Liv Sollesnes, Jondal 247, 3. Svein Magne Stokkevåg, Vindafjord 241, 4. Torgeir Pleym Iversen, Haugesund 240, 5. Johannes Hundseid, Etne 240, 6. Dag Arne Matre, Sandeid 239, 7. Ingvar Legland, Bremnes 238, 8. Jens Tore Engevik, Stord 238, 9. Even Lund, Ullensvang 226.

 

Klasse 4: 1. Arne Engevik, Stord 243, 2. Asbjørn Sevland, Karmøy 238, 3. Sigmund Løken, Stord 238, 4. Max Inge Rørheim, Sandeid 237, 5. Svein Terje Ohm, Skjold 236, 6. Kai Espen Jekteberg, Vindafjord 234, 7. Elin Håland, Bømlo 233, 8. Egil Berakvam, Vindafjord 232, 9. Bjørn Morten Stokka, Vindafjord 229.

 

Klasse 3: 1. Arne Nervik, Etne 235, 2. Norvald Kallevåg, Bømlo 233, 3. Alfred Trovåg, Ølen 233, 4. Anne Mai Jekteberg, Vindafjord 232, 5. Erlend H Vikedal, Vikedal 231, 6. Morten Magne Helland, Stord 231, 7. Roar Knudsen, Skånevik 230, 8. Johnny Innvær, Bremnes 229, 9. Kåre Kvaløy, Sauda 227, 10. Anders Korneliussen, Lindås 219, 11. Johny Jørgensen, Karmøy 219, 12. Sigve Vik, Odda 213, 13. Nils Fredrik Espevold, Vikedal 209.

 

Klasse 2: 1. Elisabeth Lothe Nervik, Etne 241, 2. Cato Kallevåg, Bømlo 238, 3. Astri Johanne Vik, Fitjar 235, 4. Olav Samland, Skånevik 229.

 

V55: 1. Håkon Leganger, Rosendal 245, 2. Kirsten Vorland, Bømlo 242, 3. Trygve Lunde, Bremnes 242, 4. Ola J. Nærheim, Sand/Suldal 241, 5. Arne Johannesen, Karmøy 241, 6. Jan M. Ellingsen, Karmøy 240, 7. Terje G. Pleym Iversen, Haugesund 237, 8. Erling Lien, Ølen 237, 9. Einar Vorland, Bømlo 233, 10. Einar Kvaløy, Sauda 233, 11. Olav Nesse, Bremnes 229, 12. Jan Gunnar Innvær, Bremnes 228, 13. Udmund Kjell Stengårdsbakken, Skånevik 218.

 

Junior: 1. Anders Hundseid, Etne 248, 2. Randi Beate Rydland, Fitjar 248, 3. Svein Nervik, Etne 244, 4. Arve Drange, Ølen 244, 5. Ida Espevold, Vikedal 241.

 

Eldre rekrutt: 1. Asle Kvamsdal, Fitjar 250, 2. Johanne Hagen, Sand/Suldal 249, 3. Olav Fuglestad, Time 249, 4. Anders Walde Mikkelson, Stord 249, 5. Jon Terje Kyvik, Stord 248, 6. Tormod Moe, Sand/Suldal 247, 7. Alf Daniel Skåre Grov, Sand/Suldal 246, 8. Kristin Hafstad Stokka, Vindafjord 246, 9. Thorbjørn Samland, Skånevik 245, 10. Svein Eirik Vik, Fitjar 245, 11. Sondre Tesdal Galtung, Etne 244, 12. Jon Magne Fisketjøn, Sand/Suldal 241, 13. Svenn Harald Liarbø, Fitjar 239.

 

Rekrutt: 1. Sindre H Vikedal, Vikedal 248, 2. Anders Tesdal Galtung, Etne 246, 3. Lovise Amanda Hundseid, Etne 244, 4. Magnus Marvik, Sand/Suldal 241.

 

Aspirant: 1. Njål Eide, Sand/Suldal 218, 1. Trygve Espevold, Vikedal 225, 1. Kristoffer Tesdal Galtung, Etne 232, 1. Gjermund Skåre Grov, Sand/Suldal 212, 1. Geir Innvær, Bremnes 192.

 

V65: 1. Nils Lothe, Jondal 250, 2. kåre Hellesund, Bømlo 248, 3. Asbjørn Stokka, Vindafjord 245, 4. Ola Vikedal, Vikedal 245, 5. Johannes J Heggebø, Ølen 244.

 

V73: 1. Olaf Øvrevik, Ølen 247, 2. Johan Opheim, Ølen 246, 3. Knut Trovåg, Ølen 245, 4. Karl Nysæter, Stord 233.