RESULTATLISTE VETERAN 55,MESTERSKAP

 

Nr: Navn: Skytterlag: Poeng:

1 Solbakken, Olaf Røldal 340

2 Moen, Kjell Gunnar Karmøy 340

3 Leganger, Håkon Rosendal 336

4 Lunde, Trygve Bremnes 335

--------------------------- 1/3 ---------------------------

5 Matre, Olav Sandeid 329

6 Lien, Erling Ølen 327

7 Hallingstad, Olav V. Haugesund 325

8 Bjelland, Olav Haugesund 310

9 Erve, Andreas Sveio 306

10 Magnussen, Leif Skjold 300

 

 

 

RESULTATLISTE VETERAN 65,MESTERSKAP

 

Nr: Navn: Skytterlag: Poeng:

1 Hellesund, Kåre Bømlo 348

2 Hallingstad, Lars Haugesund 336

--------------------------- 1/3 ---------------------------

3 Nysæther, Karl Stord 335

4 Bjørlo, Kjell Sauda 323

5 Nappen, Magnus Sveio 316

 

 

 

 

RESULTATLISTE VETERAN 73,MESTERSKAP

 

Nr: Navn: Skytterlag: Poeng:

1 Rommetveit, Olav Time 346

2 Måkevik, Olav Aga & Vikebygd 345

--------------------------- 1/3 ---------------------------

3 Opheim, Johan Ølen 338

4 Øvrevik, Olaf Ølen 338

5 Wik, Ole Odda 329

 

 

 

RESULTATLISTE REKRUTT,MESTERSKAP

 

Nr: Navn: Skytterlag: Poeng:

1 Yrke, Stein Tore Skjold 346

2 Kallevåg, Vegard Bømlo 344

3 Kallevåg, Cato Bømlo 332

--------------------------- 1/3 ---------------------------

4 Gilje, Tor Eivind Bremnes 330

5 Hundseid, Bjørn Magne Vikedal 329

6 Eidesvik, Johan Bømlo 326

7 Hovland, Joachim Andre Ølen 324

8 Larsen, Raymond Haugesund 323

9 Ådnanes, Arvid Bremnes 301

 

 

 

RESULTATLISTE ELDRE R.,MESTERSKAP

 

Nr: Navn: Skytterlag: Poeng:

1 Monsen, Rune Bømlo 349

2 Jekteberg, Anne Mai Vindafjord 348

3 Eidesvik, Christoffer Bømlo 347

4 Rydland, Ole Kristian Fitjar 347

5 Stuhaug, Ragnar Sandeid 347

--------------------------- 1/3 ---------------------------

6 Tveito, Joar Rosendal 345

7 Mehl, Vidar Omvikdalen 342

8 Byggstøyl, Dan Ove Sandeid 340

9 Hamre, Anne Grethe Røldal 340

10 Vik, Astrid Johanne Fitjar 339

11 Bjørnevik, Aleksander Bømlo 334

12 Hovland, Arne Bømlo 331

13 Skår, Jens Tysnes 324

14 Haugen, Eivind Haugesund 318

15 Leknes, Helge Arild Skånevik 303

 

 

RESULTATLISTE JUNIOR,MESTERSKAP

 

Nr: Navn: Skytterlag: Poeng:

1 Vorland, Vidar Bømlo 347

2 Tesdal, Roger Skånevik 345

3 Knudsen, Roar Skånevik 345

--------------------------- 1/3 ---------------------------

4 Løhaugen, Ørjan Skånevik 338

5 Eskeland, Ole Reinert Stord 333

6 Fossberg, Andreas Rosendal 325

7 Øyjord, Mari Ann Rosendal 267

 

 

RESULTATLISTE KLASSE 1,MESTERSKAP

 

Nr: Navn: Skytterlag: Poeng:

1 Leigland, Magnar Odda 317

 

 

RESULTATLISTE KLASSE 2,MESTERSKAP

Nr: Navn: Skytterlag: Poeng:

1 Samland, Geir Rosendal 329

2 Eikesdal, Johannes Vindafjord 324

3 Lien, Jarle Hebnes 316

--------------------------- 1/3 ---------------------------

4 Dahle, Per Ole Stord 313

5 Søvold, Trygve Bømlo 295

6 Heggebø, Johannes J. Ølen 288

7 Nesheim, Olav Odda 286

 

 

RESULTATLISTE KLASSE 3,MESTERSKAP

Nr: Navn: Skytterlag: Poeng:

1 Moen, Tor Bjørn Karmøy 325

2 Hellesund, Tom Bømlo 323

3 Vik, Jakob Fitjar 320

--------------------------- 1/3 ---------------------------

4 Tislevoll, Leif Oddmund Fitjar 318

5 Auestad, Ole Andreas Karmøy 317

6 Berakvam, Egil Vindafjord 317

7 Knutsen, Karl Sveio 306

 

 

RESULTATLISTE KLASSE 4,MESTERSKAP

Nr: Navn: Skytterlag: Poeng:

1 Øgård, Styrk Stord 339

2 Vorland, Edgar Bømlo 335

3 Sandal, Trude Røldal 333

4 Iversen, Terje Haugesund 329

5 Kambo, Harald Stavanger 329

6 Klavenes, Paul T. Stavanger 328

--------------------------- 1/3 ---------------------------

7 Jekteberg, Kai Espen Vindafjord 327

8 Mehl, Jostein Omvikdalen 327

9 Sandvin, Per Jan Ullensvang 326

10 Hamre, Nils Gunvald Røldal 325

11 Svardal, Børge Bremnes 324

12 Svendsbøe, Reidar Vikebygd 324

13 Mehl, Dagfinn Omvikdalen 323

14 Simonsen, Simon G. Karmøy 320

15 Ellingsen, Jan M. Karmøy 315

16 Løken, Sigmund Stord 313

17 Kleivk†s, Reidar Ullensvang 311

18 Vorland, Einar Bømlo 305

 

 

 

RESULTATLISTE KLASSE 5,MESTERSKAP

 

Nr: Navn: Skytterlag: Poeng:

1 Stokkevåg, Svein Magne Vindafjord 346

2 Lien, Eivind Ølen 344

3 Skoland, Steinar Lyngdal 342

--------------------------- 1/3 ---------------------------

4 Legland, Ingvar Bremnes 341

5 Hundseid, Johannes Etne 334

6 Kallevåg, Arvid Bømlo 334

7 Engevik, Arne Stord 333

8 Lund, Even Ullensvang 325

9 Baldersheim, Sigurd Haugesund 321