Krinsstemnet Bane, Søre Krins, Sunnhordland 2007

35 / 30 - skot

25-skudd kl. ASP 100m

Pl. Navn Lag 1. serie 2. serie 3. serie 15-skudd 10 skudd 25-skudd
1. Trygve Espevoll Vikedal 9899* 45 7*8X9 44 8X999 45 134 *999998*9X 92 226
1. Kristoffer Tesdal Galtung Etne X99** 48 9*9XX 48 *XXX9 49 145 XXX*9X*9X* 98 243
1. Aslak Taraldsøy Skånevik 9X9XX 48 9998X 45 9XX*9 48 141 99XX9X*X9X 96 237

25-skudd kl. R 100m

Pl. Navn Lag 1. serie 2. serie 3. serie 15-skudd 10 skudd 25-skudd
1. Sindre H Vikedal Vikedal XX*X* 50 *XX** 50 *X*X* 50 150 ***X*9**XX 99 249
*XXX**9*** 99 348
2. Anders Tesdal Galtung Etne X*9X9 48 *9*9* 48 9**9X 48 144 X99X9999X9 93 237
9*XXXX***X 99 336
3. Eirik Monsen Etne 99*X9 47 9*XXX 49 8999X 45 141 9X9999X*9X 94 236
XX99XX989X 94 330

35-skudd kl. ER 100m

Pl. Navn Lag 1. serie 2. serie 3. serie 15-skudd 10 skudd 25-skudd
1. Sondre Tesdal Galtung Etne X**** 50 *X*X* 50 XX*** 50 150 X**XX**X*9 99 249
XXX*X*9*X* 99 348
2. Thorbjørn Samland Skånevik *XX** 50 X*X9* 49 *XX*X 50 149 ***X9*X9** 98 247
**X*X***X9 99 346
3. Kristin Hafstad Stokka Vindafjord *9**X 49 *9*XX 49 99*X* 48 146 **99*XX9** 97 243
X9XXXX9*89 95 338

35-skudd kl. J 100m

Pl. Navn Lag 1. serie 2. serie 3. serie 15-skudd 10 skudd 25-skudd
1. Ida Espevoll Vikedal X***9 49 **88X 46 X9*XX 49 144 9**XX9X*** 98 242
X*****X9XX 99 341

35-skudd kl. V65 100m

Pl. Navn Lag 1. serie 2. serie 3. serie 15-skudd 10 skudd 25-skudd
1. Thorvald Leknes Skånevik *XX** 50 X**9X 49 **9*X 49 148 XXX*XXX9X8 97 245
9XXXXXXXX* 99 344
3. Asbjørn Stokka Vindafjord **X9* 49 X9X*9 48 9**XX 49 146 9XX****9X* 98 244
*99**XXX99 96 340

35-skudd kl. V73 100m

Pl. Navn Lag 1. serie 2. serie 3. serie 15-skudd 10 skudd 25-skudd
1. Olaf Øvrevik Ølen *XX*X 50 XX*XX 50 *9X*X 49 149 *XX9*X**XX 99 248
9XX*XXXXX* 99 347
3. Johan Opheim Ølen **X*9 49 ***** 50 X*X9X 49 148 ***X9*9**X 98 246
XXX9*X99XX 97 343


30-skudd kl. V55 200m

Pl. Navn Lag 1. serie 2. serie 10-skudd 20-skudd Omgang 30-skudd
1. Erling Lien Ølen *9777 40 X*9XX 49 8*9987*X88 87 176 9X8X*X9X99 94 270

30-skudd kl. 2 200m

Pl. Navn Lag 1. serie 2. serie 10-skudd 20-skudd Omgang 30-skudd
1. Roger Tesdal Skånevik *99X9 47 9*XXX 49 865797X99X 80 176 *X9*9**890 85 261
2. Olav Samland Skånevik 9X989 45 *X*99 48 69658499*9 75 168 X*99999X98 92 260

30-skudd kl. 3 200m

Pl. Navn Lag 1. serie 2. serie 10-skudd 20-skudd Omgang 30-skudd
1. Anne Mai Jekteberg Vindafjord XX*X9 49 *X**9 49 8X7X9X*XX9 93 191 9X**X**XX* 99 290
2. Roar Knudsen Skånevik X9*** 49 XXX9X 49 8999X9XXXX 94 192 9X*9**X8*X 96 288
3. Arne Nervik Etne X99XX 48 XXX9* 49 97X9XXX9*X 94 191 9*X9X*9XXX 97 288
4. Nils Fredrik Espevoll Vikedal X9889 44 *XX*X 50 978X889X98 86 180 *X979XX9X8 92 272

30-skudd kl. 4 200m

Pl. Navn Lag 1. serie 2. serie 10-skudd 20-skudd Omgang 30-skudd
1. Kai Espen Jekteberg Vindafjord 8999* 45 *XXX* 50 8*8XX**XXX 96 191 *X9***9XXX 98 289
2. Bjørn Morten Stokka Vindafjord 9*XX* 49 XX*9X 49 7*9X*9X*9* 94 192 999*XX9**X 96 288
3. Egil Berakvam Vindafjord XX9** 49 *9X*8 47 8889X*9*XX 92 188 X*9XX*XXXX 99 287
4. Max Inge Rørheim Sandeid 99XX* 48 XX*9X 49 898XX9XXXX 94 191 9X99*89X*X 94 285

30-skudd kl. 5 200m

Pl. Navn Lag 1. serie 2. serie 10-skudd 20-skudd Omgang 30-skudd
1. Dag Arne Matre Sandeid X**XX 50 ***** 50 9X79X***XX 95 195 XX*X***X9* 99 294
2. Eivind Lien Ølen ***** 50 *X**9 49 999X*X99XX 95 194 ****XXX*X* 100 294
3. Svein Magne Stokkevåg Vindafjord X9*** 49 XXXX* 50 X99X9X9**X 96 195 XX***9**X* 99 294


Leon - Kongsberg Mikroelektronikk AS - www.kme.no

Oppdatert 12.08.2007 20:06:46