Krinsstemne 15m.  11-15 feb. 2002

Arr. Vindafjord Skyttarlag

Resultatliste

 

Klasse 5

 

1.  Svein Magne Stokkevåg       Vindafjord               244p    Gylt med.        Premie.

2.  Johannes Hundseid               Etne                         242p    Sølv med.        Premie

3.  Eivind Lien                           Ølen                         242p

4.  Dag Arne Matre                    Sandeid                    240p

5.  Kai Espen Jekteberg             Vindafjord               234p

 

 

Klasse 4

 

1.  Reidar Svendsbø                 Vikebygd                  235p                           Premie

2.  Max Inge Rørheim   Sandeid                     234p

 

 

Klasse 3

 

1.  Johannes Eikesdal               Vindafjord                234p                           Premie           

2.  Bjørn Kjetil Skipevåg         Vikedal                     226p                           Premie

3.  Olav Magne Eikesdal          Vindafjord                223p

4.  Asbjørn Larsen                    Sandeid                     221p

5.  Arne Nervik                        Etne                          220p

 

 

Klasse 2

 

1.  Johannes J. Heggebø           Ølen                          219p                           Premie

2.  Johannes Vestbø                  Sandeid                     219p

 

 

Klasse 1

 

1.  Arild Drange                       Ølen                          231p    Sølv med.        Premie

 

 

Klasse V73

 

1.  Olaf Øvrevik                       Ølen                          241p    Sølv med.        Premie

2.  Johan Opheim                      Ølen                          233p

 

 

Klasse V65

 

1.  Knut Trovåg                        Ølen                          240p    Sølv med.        Premie

 

 

Klasse V55

 

1.  Erling Lien                          Ølen                          238p    Sølv med.        Premie

 

 

Klasse Jr.

 

1.  Bjarte Rørheim                    Sandeid                     243p    Sølv med.        Premie

2.  Bjarte Torgrimsen               Ølen                          228p

 

 

Klasse ER

 

1.  Anne Mai Jekteberg             Vindafjord                247p    Sølv med.        Premie

2.  Ragnar Stuhaug                    Sandeid                     245p

3.  Joachim Andrè Hovland      Ølen                          241p

 

 

Klasse R

 

1.  Torbjørn Nervik                  Etne                          240p    Sølv med.        Premie

2.  Morten Røeheim                  Sandeid                     235p                           Premie

3.  Bjørn M. Hunseid                Vikedal                     223p

4.  Erlend Vikedal                    Vikedal                     213p

 

 

Klasse Asp.

 

Jonas Eikesdal                          Ølen                          159p                           Premie

Aleksander Heggen                 Ølen                          200p                           Premie

Simon Rørtveit                         Ølen                          228p                           Premie

Gisle Håland                            Ølen                          193p                           Premie

Arve Drange                             Ølen                          230p                           Premie

Ole C. Nerheim                        Ølen                          240p                           Premie

Gisle Enge                                Etne                          223p                           Premie

Anders Hunseid                        Etne                          243p                           Premie

Sindre Tjelmeland                    Etne                          196p                           Premie

Lars Johan Flatebø                   Etne                          202p                           Premie

Håvard Østrem                         Etne                          201p                           Premie

Håvard Eikemo                        Etne                          225p                           Premie

Bjarne Håland                          Etne                          218p                           Premie

Svein Arne Almeland               Etne                          212p                           Premie

Martin Heggeland                     Etne                          205p                           Premie

Magnus Osvåg              Etne                          215p                           Premie

Svein Nervik                            Etne                          238p                           Premie

Svein Magne Hardeland           Etne                          200p                           Premie