VFBane2008  Vindafjord skytterlag

Premiering 200m

Pengepremier 15-skudd kl. 2 

Plass  Navn                          Lag                      Totalt        Beløp  Premie                     
------------------------------------------------------------------------------------
1.     Elisabeth Lothe Nervik        Etne                        146     118,-
2.     Rune Sørheim                  Stord                       145      84,-
3.     Astri Johanne Vik             Fitjar                      145      50,-
4.     Jarle Sørheim                 Stord                       142       0,-
5.     Gunnar Innvær                 Bremnes                     142       0,-
6.     Olav Samland                  Skånevik                    138       0,-
7.     Sivert Skår                   Time                        138       0,-


Pengepremier 15-skudd kl. V55 

Plass  Navn                          Lag                      Totalt        Beløp  Premie                     
------------------------------------------------------------------------------------
1.     Håkon Leganger                Rosendal                    148     128,-
2.     Trygve Lunde                  Bremnes                     147     105,-
3.     Kirsten Vorland               Bømlo                       147      82,-
4.     Knut Dalland                  Tysnes                      146      59,-
4.     Ola J. Nærheim                Sand/Suldal                 146      59,-
6.     Einar Vorland                 Bømlo                       145       0,-
7.     Arne Johannessen              Karmøy                      144       0,-
8.     Olaf Solbakken                Røldal                      144       0,-
9.     Jan M. Ellingsen              Karmøy                      144       0,-
10.    Jan gunnar Innvær             Bremnes                     142       0,-
11.    Olav Magne Nesse              Bremnes                     139       0,-
12.    einar kvaløy                  Sauda                       134       0,-


Pengepremier 10-skudd kl. 2 

Plass  Navn                          Lag                      Totalt        Beløp  Premie                     
------------------------------------------------------------------------------------
1.     Astri Johanne Vik             Fitjar                       95      79,-
2.     Elisabeth Lothe Nervik        Etne                         94      56,-
3.     Olav Samland                  Skånevik                     94      34,-
4.     Jarle Sørheim                 Stord                        93       0,-
5.     Gunnar Innvær                 Bremnes                      92       0,-
6.     Rune Sørheim                  Stord                        92       0,-
7.     Sivert Skår                   Time                         91       0,-


Pengepremier 10-skudd kl. 3 

Plass  Navn                          Lag                      Totalt        Beløp  Premie                     
------------------------------------------------------------------------------------
1.     Anne Mai Jekteberg            Vindafjord                   97     111,-
2.     Leif Oddmund Tislevoll        Fitjar                       94      89,-
3.     Jonny Innvær                  Bremnes                      94      67,-
4.     Johannes Hustvedt             Sandeid                      91      45,-
5.     Per Hidle                     Bremnes                      91      24,-
6.     Åge Larsen                    Bømlo                        91       0,-
7.     Magnar Vestvik                Bømlo                        89       0,-
8.     Tor Eivind Gilje              Bremnes                      89       0,-
9.     Jakob Gilje                   Bremnes                      88       0,-
10.    Halvar Sævareid               Skjold                       87       0,-
11.    Håkon Larsen                  Karmøy                       81       0,-
12.    Johny Jørgensen               Karmøy                       80       0,-
13.    Per Gunnar Steinnes           Finnøy                       79       0,-
14.    Sigve Vik                     Odda                         74       0,-


Pengepremier 10-skudd kl. 4 

Plass  Navn                          Lag                      Totalt        Beløp  Premie                     
------------------------------------------------------------------------------------
1.     Egil Berakvam                 Vindafjord                   98      99,-
2.     Anna P Hjelmevoll             Voss                         96      84,-
3.     Randi Beate Rydland           Fitjar                       94      69,-
4.     Petter Nordvik                Skjold                       94      54,-
5.     Svein Terje Ohm               Skjold                       93      39,-
5.     Bjørn Morten Stokka           Vindafjord                   93      39,-
7.     Morten Magne Helland          Stord                        93       0,-
8.     Sigmund Løken                 Stord                        93       0,-
9.     Godtfred Innvær               Bremnes                      93       0,-
10.    Asbjørn Sevland               Karmøy                       93       0,-
11.    Simon G. Simonsen             Karmøy                       92       0,-
12.    kåre kvaløy                   Sauda                        91       0,-
12.    Arne Nervik                   Etne                         91       0,-
14.    Knut Åkre                     Haugesund                    91       0,-
15.    Kai Espen Jekteberg           Vindafjord                   89       0,-
16.    Nils Gunvald Hamre            Røldal                       88       0,-


Pengepremier 10-skudd kl. 5 

Plass  Navn                          Lag                      Totalt        Beløp  Premie                     
-----------------------------------------------------------------------------------
1.     Svein Magne Stokkevåg         Vindafjord                   99     120,-
2.     Dag Arne Matre                Sandeid                      97      96,-
3.     Johannes Hundseid             Etne                         97      72,-
4.     Arne Engevik                  Stord                        97      48,-
5.     Arve Sevland                  Karmøy                       96      24,-
6.     Torgeir Pleym Iversen         Haugesund                    96       0,-
7.     Bengt Bratland                Stord                        96       0,-
8.     Ingvar Legland                Bremnes                      96       0,-
9.     Jakob Vik                     Fitjar                       95       0,-
10.    Jens Tore Engevik             Stord                        95       0,-
11.    Håvard Sørheim                Stord                        94       0,-
12.    Knut Arne Vespestad           Bømlo                        94       0,-
13.    Elin Håland                   Bømlo                        93       0,-
14.    Even Lund                     Ullensvang                   91       0,-
15.    Nils Vegard Fylkesnes         Bremnes                      91       0,-


Pengepremier 10-skudd kl. V55 

Plass  Navn                          Lag                      Totalt        Beløp  Premie                     
-----------------------------------------------------------------------------------
1.     Ola J. Nærheim                Sand/Suldal                 100     120,- kr
2.     Håkon Leganger                Rosendal                     98      88,-
3.     Knut Dalland                  Tysnes                       98      56,-
4.     Einar Vorland                 Bømlo                        97      24,-
5.     Jan M. Ellingsen              Karmøy                       96       0,-
6.     Kirsten Vorland               Bømlo                        96       0,-
7.     Olaf Solbakken                Røldal                       95       0,-
8.     Jan gunnar Innvær             Bremnes                      94       0,-
9.     Arne Johannessen              Karmøy                       93       0,-
10.    Trygve Lunde                  Bremnes                      93       0,-
11.    Olav Magne Nesse              Bremnes                      92       0,-
12.    einar kvaløy                  Sauda                        91       0,-


Pengepremier Ligg kl. 3 

Plass  Navn                          Lag                      Totalt        Beløp  Premie                     
-----------------------------------------------------------------------------------
1.     Sigve Vik                     Odda                         50      52,-
2.     Per Hidle                     Bremnes                      50      41,-
3.     Håkon Larsen                  Karmøy                       49      32,-
4.     Halvar Sævareid               Skjold                       49      22,-
4.     Leif Oddmund Tislevoll        Fitjar                       49      22,-
6.     Tor Eivind Gilje              Bremnes                      49       0,-
6.     Anne Mai Jekteberg            Vindafjord                   49       0,-
8.     Åge Larsen                    Bømlo                        48       0,-
8.     Magnar Vestvik                Bømlo                        48       0,-
10.    Jakob Gilje                   Bremnes                      47       0,-
11.    Johannes Hustvedt             Sandeid                      47       0,-
12.    Johny Jørgensen               Karmøy                       47       0,-
13.    Per Gunnar Steinnes           Finnøy                       46       0,-
14.    Jonny Innvær                  Bremnes                      38       0,-


Pengepremier Ligg kl. 4 

Plass  Navn                          Lag                      Totalt        Beløp  Premie                     
-----------------------------------------------------------------------------------
1.     Sigmund Løken                 Stord                        50      37,-
1.     Randi Beate Rydland           Fitjar                       50      37,-
1.     Asbjørn Sevland               Karmøy                       50      37,-
4.     kåre kvaløy                   Sauda                        50      24,-
4.     Petter Nordvik                Skjold                       50      24,-
6.     Egil Berakvam                 Vindafjord                   50      16,-
6.     Godtfred Innvær               Bremnes                      50      16,-
8.     Kai Espen Jekteberg           Vindafjord                   49       0,-
8.     Bjørn Morten Stokka           Vindafjord                   49       0,-
8.     Knut Åkre                     Haugesund                    49       0,-
11.    Arne Nervik                   Etne                         49       0,-
12.    Nils Gunvald Hamre            Røldal                       48       0,-
12.    Morten Magne Helland          Stord                        48       0,-
12.    Svein Terje Ohm               Skjold                       48       0,-
15.    Anna P Hjelmevoll             Voss                         48       0,-
16.    Simon G. Simonsen             Karmøy                       45       0,-


Pengepremier Ligg kl. 5 

Plass  Navn                          Lag                      Totalt        Beløp  Premie                     
-----------------------------------------------------------------------------------
1.     Bengt Bratland                Stord                        50      42,-
2.     Arne Engevik                  Stord                        50      34,-
2.     Jens Tore Engevik             Stord                        50      34,-
2.     Ingvar Legland                Bremnes                      50      34,-
2.     Håvard Sørheim                Stord                        50      34,-
6.     Torgeir Pleym Iversen         Haugesund                    50       0,-
6.     Knut Arne Vespestad           Bømlo                        50       0,-
8.     Johannes Hundseid             Etne                         50       0,-
8.     Elin Håland                   Bømlo                        50       0,-
8.     Dag Arne Matre                Sandeid                      50       0,-
11.    Arve Sevland                  Karmøy                       49       0,-
12.    Jakob Vik                     Fitjar                       49       0,-
13.    Svein Magne Stokkevåg         Vindafjord                   49       0,-
14.    Nils Vegard Fylkesnes         Bremnes                      48       0,-
15.    Even Lund                     Ullensvang                   47       0,-


Pengepremier Stå kl. 3 

Plass  Navn                          Lag                      Totalt        Beløp  Premie                     
-----------------------------------------------------------------------------------
1.     Tor Eivind Gilje              Bremnes                      46      51,-
2.     Jakob Gilje                   Bremnes                      45      41,-
2.     Leif Oddmund Tislevoll        Fitjar                       45      41,-
4.     Anne Mai Jekteberg            Vindafjord                   42      22,-
5.     Åge Larsen                    Bømlo                        42      12,-
6.     Per Hidle                     Bremnes                      41       0,-
7.     Magnar Vestvik                Bømlo                        40       0,-
8.     Sigve Vik                     Odda                         38       0,-
9.     Håkon Larsen                  Karmøy                       37       0,-
10.    Johny Jørgensen               Karmøy                       35       0,-
11.    Per Gunnar Steinnes           Finnøy                       34       0,-
12.    Halvar Sævareid               Skjold                       34       0,-
13.    Jonny Innvær                  Bremnes                      33       0,-
14.    Johannes Hustvedt             Sandeid                      33       0,-


Pengepremier Stå kl. 4 

Plass  Navn                          Lag                      Totalt        Beløp  Premie                     
-----------------------------------------------------------------------------------
1.     Asbjørn Sevland               Karmøy                       47      50,-
2.     Anna P Hjelmevoll             Voss                         47      42,-
3.     Kai Espen Jekteberg           Vindafjord                   46      34,-
3.     Simon G. Simonsen             Karmøy                       46      34,-
5.     Godtfred Innvær               Bremnes                      45      19,-
6.     Egil Berakvam                 Vindafjord                   45      12,-
7.     Bjørn Morten Stokka           Vindafjord                   44       0,-
8.     Petter Nordvik                Skjold                       44       0,-
9.     Svein Terje Ohm               Skjold                       44       0,-
9.     Knut Åkre                     Haugesund                    44       0,-
11.    Morten Magne Helland          Stord                        43       0,-
12.    Arne Nervik                   Etne                         42       0,-
13.    kåre kvaløy                   Sauda                        41       0,-
14.    Nils Gunvald Hamre            Røldal                       40       0,-
15.    Randi Beate Rydland           Fitjar                       40       0,-
16.    Sigmund Løken                 Stord                        38       0,-


Pengepremier Stå kl. 5 

Plass  Navn                          Lag                      Totalt        Beløp  Premie                     
-----------------------------------------------------------------------------------
1.     Svein Magne Stokkevåg         Vindafjord                   48      44,-
2.     Nils Vegard Fylkesnes         Bremnes                      47      37,-
3.     Ingvar Legland                Bremnes                      46      31,-
3.     Arve Sevland                  Karmøy                       46      31,-
5.     Torgeir Pleym Iversen         Haugesund                    46      18,-
5.     Dag Arne Matre                Sandeid                      46      18,-
7.     Johannes Hundseid             Etne                         45       0,-
8.     Elin Håland                   Bømlo                        45       0,-
9.     Arne Engevik                  Stord                        45       0,-
10.    Bengt Bratland                Stord                        45       0,-
11.    Jens Tore Engevik             Stord                        44       0,-
12.    Knut Arne Vespestad           Bømlo                        43       0,-
13.    Håvard Sørheim                Stord                        42       0,-
14.    Jakob Vik                     Fitjar                       41       0,-
15.    Even Lund                     Ullensvang                   40       0,-


Pengepremier Kne kl. 3 

Plass  Navn                          Lag                      Totalt        Beløp  Premie                     
-----------------------------------------------------------------------------------
1.     Jakob Gilje                   Bremnes                      48      48,-
1.     Leif Oddmund Tislevoll        Fitjar                       48      48,-
3.     Per Hidle                     Bremnes                      47      30,-
3.     Åge Larsen                    Bømlo                        47      30,-
5.     Halvar Sævareid               Skjold                       47      12,-
6.     Tor Eivind Gilje              Bremnes                      47       0,-
7.     Sigve Vik                     Odda                         47       0,-
8.     Johannes Hustvedt             Sandeid                      46       0,-
9.     Anne Mai Jekteberg            Vindafjord                   46       0,-
9.     Per Gunnar Steinnes           Finnøy                       46       0,-
11.    Magnar Vestvik                Bømlo                        46       0,-
12.    Jonny Innvær                  Bremnes                      45       0,-
13.    Håkon Larsen                  Karmøy                       42       0,-
14.    Johny Jørgensen               Karmøy                       42       0,-


Pengepremier Kne kl. 4 

Plass  Navn                          Lag                      Totalt        Beløp  Premie                     
-----------------------------------------------------------------------------------
1.     Bjørn Morten Stokka           Vindafjord                   50      50,-
2.     Sigmund Løken                 Stord                        50      42,-
3.     Egil Berakvam                 Vindafjord                   49      34,-
3.     Petter Nordvik                Skjold                       49      34,-
5.     Svein Terje Ohm               Skjold                       49      19,-
6.     Morten Magne Helland          Stord                        48      12,-
7.     Anna P Hjelmevoll             Voss                         48       0,-
7.     Kai Espen Jekteberg           Vindafjord                   48       0,-
9.     Arne Nervik                   Etne                         47       0,-
10.    Godtfred Innvær               Bremnes                      46       0,-
10.    Asbjørn Sevland               Karmøy                       46       0,-
12.    Simon G. Simonsen             Karmøy                       46       0,-
13.    Knut Åkre                     Haugesund                    45       0,-
14.    kåre kvaløy                   Sauda                        45       0,-
15.    Nils Gunvald Hamre            Røldal                       45       0,-
16.    Randi Beate Rydland           Fitjar                       44       0,-


Pengepremier Kne kl. 5 

Plass  Navn                          Lag                      Totalt        Beløp  Premie                     
------------------------------------------------------------------------------------
1.     Bengt Bratland                Stord                        50      56,-
2.     Nils Vegard Fylkesnes         Bremnes                      50      45,-
2.     Johannes Hundseid             Etne                         50      45,-
4.     Dag Arne Matre                Sandeid                      49      23,-
5.     Elin Håland                   Bømlo                        49      12,-
6.     Svein Magne Stokkevåg         Vindafjord                   49       0,-
7.     Arne Engevik                  Stord                        49       0,-
7.     Ingvar Legland                Bremnes                      49       0,-
9.     Knut Arne Vespestad           Bømlo                        49       0,-
10.    Arve Sevland                  Karmøy                       48       0,-
11.    Jens Tore Engevik             Stord                        48       0,-
11.    Jakob Vik                     Fitjar                       48       0,-
13.    Torgeir Pleym Iversen         Haugesund                    48       0,-
14.    Even Lund                     Ullensvang                   47       0,-
15.    Håvard Sørheim                Stord                        45       0,-