Mesterskap klasse 2-5:

1. Torgeir Pleym Iversen, Haugesund 343, 2. Johannes Hundseid, Etne 341, 3. Frank Vik, Omvikdalen 341, 4. Dag Arne Matre, Sandeid 340, 5. Eivind Lien, Ølen 338, 6. Svein Magne Stokkevåg, Vindafjord 335, 7. Arne Hovland, Bømlo 334, 8. Terje Hus, Omvikdalen 334, 9. Eirik S. Grimstvedt, Hålandsdalen 332, 10. Egil Berakvam, Vindafjord 331, 11. Jakob Skutle, Voss 329, 12. Svein Terje Ohm, Skjold 329, 13. Dagfinn Mehl, Omvikdalen 327, 14. Jostein Mehl, Omvikdalen 327, 15. Nils Åge Sandal, Røldal 326, 16. Anne May Jekteberg, Vindafjord 325, 17. Kai Espen Jekteberg, Vindafjord 324, 18. Sigmund Løken, Stord 324, 19. Arne Nervik, Etne 324, 20. Arve Sevland, Karmøy 324, 21. Simon Gerhard Simonsen, Karmøy 322, 22. Elin Håland, Bømlo 322, 23. Arne Johannesen, Karmøy 320, 24. Anders Dalland, Tysnes 319, 25. Tor Eivind Gilje, Bremnes 317, 26. Bjørn Morten Stokka, Vindafjord 314, 27. Arne Leknes, Skånevik 307, 28. Olav Samland, Skånevik 307, 29. Einar Nilsen, Karmøy 306, 30. Nils Gunvald Hamre, Røldal 306, 31. Øyvind Udjus, Haugesund 303, 32. Morten Magne Helland, Stord 301, 33. Max Inge Rørheim, Sandeid 300, 34. Sigmund Hjelmeland, Omvikdalen 271, 35. Audun Kvandal, Røldal 238, 36. Even Lund, Ullensvang 229, 37. Svein Arve Skartveit, Bømlo 228, 38. Cato Kallevåg, Bømlo 219, 39. Paul Are Ljosnes, Omvikdalen 218, 40. Sigve Vik, Etne 216, 41. Magnar Vestvik, Bømlo 215, 42. Jakob Gilje, Bremnes 214, 43. Jan Otto Wathne, Karmøy 209, 44. Jens Erik Skår, Tysnes 206, 45. Margrete Gjerald Mehl, Omvikdalen 205, 46. Asbjørn Sevland, Karmøy 133

Klasse 5:

1. Torgeir Pleym Iversen, Haugesund 343, 2. Johannes Hundseid, Etne 341, 3. Frank Vik, Omvikdalen 341, 4. Dag Arne Matre, Sandeid 340, 5. Eivind Lien, Ølen 338, 6. Svein Magne Stokkevåg, Vindafjord 335, 7. Eirik S. Grimstvedt, Hålandsdalen 332, 8. Jakob Skutle, Voss 329, 9. Svein Terje Ohm, Skjold 329, 10. Arve Sevland, Karmøy 324, 11. Audun Kvandal, Røldal 238, 12. Even Lund, Ullensvang 229

Klasse 4:

1. Arne Hovland, Bømlo 334, 2. Terje Hus, Omvikdalen 334, 3. Egil Berakvam, Vindafjord 331, 4. Dagfinn Mehl, Omvikdalen 327, 5. Jostein Mehl, Omvikdalen 327, 6. Nils Åge Sandal, Røldal 326, 7. Anne May Jekteberg, Vindafjord 325, 8. Kai Espen Jekteberg, Vindafjord 324, 9. Sigmund Løken, Stord 324, 10. Elin Håland, Bømlo 322, 11. Arne Johannesen, Karmøy 320, 12. Bjørn Morten Stokka, Vindafjord 314, 13. Nils Gunvald Hamre, Røldal 306, 14. Max Inge Rørheim, Sandeid 300, 15. Svein Arve Skartveit, Bømlo 228, 16. Paul Are Ljosnes, Omvikdalen 218, 17. Asbjørn Sevland, Karmøy 133

Klasse 3:

1. Arne Nervik, Etne 324, 2. Simon Gerhard Simonsen, Karmøy 322, 3. Anders Dalland, Tysnes 319, 4. Tor Eivind Gilje, Bremnes 317, 5. Einar Nilsen, Karmøy 306, 6. Øyvind Udjus, Haugesund 303, 7. Sigmund Hjelmeland, Omvikdalen 271, 8. Cato Kallevåg, Bømlo 219, 9. Sigve Vik, Etne 216, 10. Magnar Vestvik, Bømlo 215, 11. Jakob Gilje, Bremnes 214, 12. Jan Otto Wathne, Karmøy 209, 13. Jens Erik Skår, Tysnes 206, 14. Margrete Gjerald Mehl, Omvikdalen 205

Klasse 2:

1. Arne Leknes, Skånevik 307, 2. Olav Samland, Skånevik 307, 3. Morten Magne Helland, Stord 301

Klasse 1:

1. Jens Magne Høines, Karmøy 232, 2. Elisabeth Lothe Nervik, Etne 229, 3. Kari Rundhaug, Karmøy 227, 4. Elisabet Næs, Rosendal 221, 5. Jens Åge Fossberg, Rosendal 191

Klasse JR:

1. Anna P. Hjelmevoll, Voss 349, 2. Erlend H Vikedal, Vikedal 348, 3. Gisle Monsen, Bømlo 346, 4. Nils F Espevoll, Vikedal 344, 5. Torbjørn Nervik, Etne 343, 6. Arve Drange, Ølen 342, 7. Svein Nervik, Etne 341, 8. Rune Rundhaug, Karmøy 340, 9. Thomas Sørheim, Stord 336, 10. Håvard Eikemo, Etne 332, 11. Anders Kårøy Almås, Stord 329, 12. Marit Mehl, Omvikdalen 326

Klasse ER:

1. Tormod Moe, Sand-suldal 348, 2. Asle Kvamsdal, Stord 348, 3. Anders Hundseid, Etne 347, 4. Thorbjørn Samland, Skånevik 347, 5. Ida Espevoll, Vikedal 344, 6. Espen S. Grimstvedt, Hålandsdalen 344, 7. Håvard S Eik, Omvikdalen 344, 8. Lasse Udjus, Haugesund 343, 9. Anders Walde Mikkelson, Stord 340, 10. Sondre Tesdal Galtung, Etne 333, 11. Fredrik Samland, Skånevik 331, 12. Kristian Sletten, Karmøy 331, 13. Kristin H. Stokka, Vindafjord 326, 14. Lotte Larsen, Sandeid 323, 15. Martin Eskeland, Stord 322, 16. Sondre Bøyum, Rosendal 315

Klasse R:

1. Lovise Amanda Hundseid, Etne 342, 2. Pål Jonas Bjørnevik, Bømlo 340, 3. Johanne Hagen, Sand-suldal 339, 4. Eirik Monsen, Etne 338, 5. Sindre H Vikedal, Vikedal 337, 6. Anders Tesdal Galtung, Etne 333, 7. Alf Danile Skåre Grov, Sand-suldal 331, 8. Sven Harald Liarbø, Fitjar 325, 9. Runar Mosdal, Ølen 325, 10. Jon Terje Kyvik, Stord 318, 11. Svein Eirik Vik, Fitjar 302, 12. Kristoffer B. Hass, Omvikdalen 234, 13. Johannes Høines, Karmøy 206

Klasse ASP:

Leif Malvin Hjelmevoll, Voss 232, Olav Arne Owe, Sandeid 231, Torbjørn Søndenå, Ølen 219, Kristian Rødne, Sandeid 216, Maxi Zimmermann, Rosendal 214, Kristoffer Tesdal Galtung, Etne 206, Beate Aas, Karmøy 200, Jens Petter Fossberg, Rosendal 156, Gjermund Skåre Grov, Sand-suldal 131

Klasse V55:

1. Håkon Leganger, Rosendal 343, 2. Kirsten Vorland, Bømlo 339, 3. Magnus Solbakken, Røldal 337, 4. Einar Vorland, Bømlo 336, 5. Magnar Leigland, Odda 332, 6. Olaf Sobakken, Røldal 332, 7. Jan M. Ellingsen, Karmøy 331, 8. Einar Kvaløy, Sauda 330, 9. Kristian Djuvsland, Hatlestrand og Ølve 329, 10. Atle Presthus, Hatlestrand og Ølve 328, 11. Erling Lien, Ølen 325, 12. Tom Erik Rossing, Haugesund 323, 13. Andreas Erve, Sveio 298

Klasse V65:

1. Kåre Hellesund, Bømlo 347, 2. Kristian Sevland, Karmøy 345, 3. Johannes J Heggebø, Ølen 341, 4. Malvin Hauge, Høylandsbygd 341, 5. Torvald Leknes, Skånevik 339, 6. Knut Sigve Skår, Tysnes 306, 7. Ola Vikedal, Vikedal 281, 8. Olav Bjelland, Haugesund 239, 9. Olav Bauge, Stord 239, 10. Asbjørn Stokka, Vindafjord 229

Klasse V73:

1. Lars Hallingstad, Haugesund 342, 2. Johan Oppheim, Ølen 340, 3. Olav Øvrevik, Ølen 338, 4. Knut Trovåg, Ølen 331, 5. Odd Tendal, Skånevik 330, 6. Torleif Børve, Etne 325, 7. Kjell Bjørlo, Sauda 323, 8. Magnus Nappen, Sveio 315