Samlagstemnet Bane Sunnhordland 2007
25/15/10/5-skot seriar 200m

25-skudd kl. 1 200/300m

Pl. Navn Lag Ligg Stå Kne 15-skudd 10-skudd 25-skudd
1. Sigbjørn Tollevik Bømlo 9*X9* 48 XX*X7 47 *X99* 48 143 9X9**9X**X 97 240
2. Gisle Vik Fitjar *XXX9 49 9*999 46 9999X 46 141 8*XXX9*989 93 234

25-skudd kl. 2 200/300m

Pl. Navn Lag Ligg Stå Kne 15-skudd 10-skudd 25-skudd
1. Åsmund Hjelmeland Omvikdalen X***9 49 *XX** 50 XX*X9 49 148 97*9*999*X 92 240
2. Sigmund Hjelmeland Omvikdalen 9XX** 49 999*9 46 **XX* 50 145 X9*9X89*XX 95 240
3. Elisabet Nes Rosendal 9XX** 49 X8979 43 *X**X 50 142 X98*X9X*X* 96 238
4. Roger Tesdal Skånevik X99X* 48 999X* 47 999*9 46 141 XXXX98XXXX 97 238
5. Astri Johanne Vik Fitjar X*XXX 50 *8899 44 *89X* 47 141 *9*8X*89XX 94 235
6. Olav Samland Skånevik 9XX*9 48 89*X9 46 *X99X 48 142 888XX*X**9 93 235
7. Rune Sørheim Stord 99989 44 XXX9X 49 999XX 47 140 X9*8*8*XX* 95 235
8. Elisabeth Lothe Nervik Etne **9X9 48 88X*X 46 9*9*9 47 141 99**89989* 91 232
9. Lars Olav Tveita Fitjar 8X9*X 47 XX98X 47 X9X9X 48 142 988898XXXX 90 232
10. Jarle Sørheim Stord X9*XX 49 99979 43 **XX* 50 142 98X8999999 89 231
11. Cato Kallevåg Bømlo *999X 47 99X89 45 99*X8 46 138 8X7X999XX9 91 229
12. Åshild Mehl Rosendal 9**98 46 6XX89 43 X*8XX 48 137 8989X89*79 87 224
13. Jens Åge Fossberg Rosendal 89989 43 99889 43 7X899 43 129 8*9X99X*X* 95 224
14. Harald Storsætre Tysnes 8998* 44 99678 39 9X999 46 129 8878679998 79 208

25-skudd kl. 3 200/300m

Pl. Navn Lag Ligg Stå Kne 15-skudd 10-skudd 25-skudd
1. Håvard Sørheim Stord *XX** 50 X*989 46 9X9X8 46 142 997*X9XXX* 94 236
2. Bjørn K Skipevåg Vikedal X9999 46 99X9X 47 *XX99 48 141 **8*9X99** 95 236
3. Einar S. Engelsen Høylandsbygd X9X9X 48 999X9 46 9X99* 47 141 9X8999*9X* 93 234
4. Morten Magne Helland Stord X**** 50 *8899 44 98999 44 138 989*8***XX 94 232
5. Arne Nervik Etne *X*X* 50 88*88 42 X998X 46 138 X899X*9X9* 94 232
6. Paul Are Ljosnes Omvikdalen 99X** 48 98XX9 46 99X9* 47 141 98X8*9999X 91 232
7. Anne May Jekteberg Vindafjord *XX9X 49 99988 43 XX9*9 48 140 899X89X*9X 92 232
8. Johnny Innvær Bremnes *XX*X 50 987*6 40 *999X 47 137 7X8XX9X*X* 94 231
9. Nils Flakke Tysnes **XX9 49 77998 40 9**X* 49 138 879*99**** 92 230
10. Åge Larsen Bømlo XXX** 50 99X** 48 9X88X 45 143 85X9XX8999 87 230
11. Roar Knudsen Skånevik **X*X 50 85899 39 99XX9 47 136 978*XX*X9* 93 229
12. Kjetil Mehl Omvikdalen XX*X9 49 88999 43 8989* 44 136 89*9999*X* 93 229
13. Bjørn M Hundseid Vikedal XX9** 49 99948 39 9X9X8 46 134 79XX9X9*** 94 228
14. Olav Magne Eikesdal Vindafjord 9*XX9 48 8X979 43 *9X89 46 137 999879*X** 91 228
15. Leif Oddmund Tislevoll Fitjar XXX*X 50 78779 38 9*9X8 46 134 789X*XXX*X 94 228
16. Jostein Mehl Omvikdalen *X*XX 50 9X9X9 47 X8999 45 142 676997XXXX 84 226
17. Ørjan Sjo Høylandsbygd **X9X 49 79868 38 9X*9X 48 135 6X8*899XXX 90 225
18. Tor Eivind Gilje Bremnes 9XX9* 48 X8797 41 X**78 45 134 889978XXX* 89 223
19. Torbjørn Nervik Etne *99*X 48 548*9 36 99X9X 47 131 978*X*99*9 91 222
20. Alfred Trovåg Ølen 9X**X 49 87*6X 41 9X96X 44 134 987X98999X 88 222
21. Erlend H Vikedal Vikedal X*XX* 50 79767 36 *9*9X 48 134 64999*X*XX 87 221
22. Margrete Gjerald Mehl Omvikdalen 9*X*X 49 887*7 40 98999 44 133 95878999X* 84 217
23. Nils F Espevoll Vikedal *99*9 47 X*888 44 98998 43 134 658899X99* 83 217
24. Oddvar Mehl Rosendal X*X98 47 28897 34 *X979 45 126 69X87X9899 85 211

25-skudd kl. 4 200/300m

Pl. Navn Lag Ligg Stå Kne 15-skudd 10-skudd 25-skudd
1. Max Inge Rørheim Sandeid *XX*9 49 XX9X9 48 XXXX* 50 147 9X8X99***9 94 241
2. Knut Arne Vespestad Bømlo ****X 50 98*89 44 *9X** 49 143 8*9****XXX 97 240
3. Arne Engevik Stord *X*** 50 98*99 45 X9XX* 49 144 98X**X9XX* 96 240
4. Elin Håland Bømlo XXXX9 49 89X8X 45 X*XXX 50 144 99X*X8X*X* 96 240
5. Nils Vegard Fylkesnes Bremnes XXXXX 50 9998X 45 89XXX 47 142 99*X*XX**X 98 240
6. Børge Svardal Bremnes *XX*X 50 X98X8 45 *X9XX 49 144 798*99***X 92 236
7. Kai Espen Jekteberg Vindafjord *XX*X 50 89997 42 **XXX 50 142 X87*9*9XX* 93 235
8. Per Hidle Bremnes *9XX9 48 89X97 43 9*X*9 48 139 98*XX9X9XX 95 234
9. Egil Berakvam Vindafjord X*99* 48 97999 43 *XX99 48 139 9X9*999X*9 94 233
10. Sigmund Løken Stord XXX** 50 99998 44 99798 42 136 *99X9X99*9 94 230
11. Jakob Vik Fitjar *X9*X 49 9*97X 45 9X799 44 138 98989*9X*9 91 229
12. Osmund Stople Sandeid XX**X 50 89986 40 *9X88 45 135 888999X*** 91 226
13. Arne Hovland Bømlo ***** 50 88X89 43 XX9*8 47 140 7879989*99 85 225
14. Bjørn Morten Stokka Vindafjord X**XX 50 98797 40 999X8 45 135 88789X*9*X 89 224
15. Johannes Hustvedt Sandeid *9X99 47 8X578 38 979XX 45 130 7978969**0 75 205

25-skudd kl. 5 200/300m

Pl. Navn Lag Ligg Stå Kne 15-skudd 10-skudd 25-skudd
1. Bengt Bratland Stord ***** 50 88*X* 46 X*XXX 50 146 X*XXXXX**9 99 245
2. Frank Vik Omvikdalen ****X 50 XXXXX 50 *X**9 49 149 999*9*XXXX 96 245
3. Svein Magne Stokkevåg Vindafjord X**** 50 X7X9* 46 X**** 50 146 XXX9*X*9X9 97 243
4. Magne Wollheim Jr. Omvikdalen ***X* 50 XX*99 48 99X9* 47 145 *9*9*X*XX* 98 243
5. Eivind Lien Ølen **XX9 49 9X8** 47 X**XX 50 146 X9**98*9XX 95 241
6. Vidar Vorland Bømlo XX*X* 50 98XX9 46 ***XX 50 146 9999X9***X 95 241
7. Jens Tore Engevik Stord XXXX9 49 9X799 44 ****X 50 143 99*9*XX*X* 97 240
8. Ingvar Legland Bremnes ****9 49 899X8 44 *XXXX 50 143 99XX**X9*X 97 240
9. Godtfred Innvær Bremnes **X** 50 X86X8 42 X*X*9 49 141 9XX*9*9*** 97 238
10. Johannes Hundseid Etne XXXXX 50 98999 44 X*X99 48 142 8X99X*XXXX 96 238
11. Dag Arne Matre Sandeid *X**X 50 989X9 45 X**X9 49 144 9799X9X9** 92 236
12. Dagfinn Mehl Omvikdalen X*X*X 50 X7999 44 9X8X9 46 140 *97XXXXXXX 96 236

25-skudd kl. V55 200/300m

Pl. Navn Lag Ligg Stå Kne 15-skudd 10-skudd 25-skudd
1. Kirsten Vorland Bømlo XXX*9 49 X*X*X 50 ****9 49 148 8X*X***9X* 97 245
2. Håkon Leganger Rosendal *X*9X 49 XX99X 48 *X*X* 50 147 X8**X***X* 98 245
3. Kristian Djuvsland Hatlestrand og Ølve *9*** 49 X*X99 48 9X*9* 48 145 **99X9X99X 95 240
4. Knut Dalland Tysnes ****X 50 999X9 46 99999 45 141 9XX*X*XXX* 99 240
5. Einar Vorland Bømlo XX*** 50 *7X*X 47 97**X 46 143 999999XX** 94 237
6. Olav Nesse Bremnes *9XX9 48 *9789 43 XXXX* 50 141 X9X8*8XX** 95 236
7. Jan Gunnar Innvær Bremnes *9X*X 49 8889X 43 99*XX 48 140 99998**9** 93 233
8. Hans G. Tufta Hatlestrand og Ølve 9X9*9 47 988X8 43 XX*** 50 140 97X898X*99 89 229
9. Trygve Lunde Bremnes *XX*9 49 *9989 45 9***0 39 133 9XX*999X*9 95 228
10. Erling Lien Ølen X8*XX 48 99787 40 X99X* 48 136 9X789*XXX9 92 228

25-skudd kl. AG3 200/300m

Pl. Navn Lag Ligg Stå Kne 15-skudd 10-skudd 25-skudd
1. Sverre Idland Skånevik XX99X 48 8X979 43 9X999 46 137 9X9899X998 90 227

15-skudd kl. 1 200/300m

Pl. Navn Lag Ligg Stå Kne 15-skudd
1. Sigbjørn Tollevik Bømlo 9*X9* 48 XX*X7 47 *X99* 48 143
2. Gisle Vik Fitjar *XXX9 49 9*999 46 9999X 46 141

15-skudd kl. 2 200/300m

Pl. Navn Lag Ligg Stå Kne 15-skudd
1. Åsmund Hjelmeland Omvikdalen X***9 49 *XX** 50 XX*X9 49 148
2. Sigmund Hjelmeland Omvikdalen 9XX** 49 999*9 46 **XX* 50 145
3. Elisabet Nes Rosendal 9XX** 49 X8979 43 *X**X 50 142
4. Jarle Sørheim Stord X9*XX 49 99979 43 **XX* 50 142
5. Olav Samland Skånevik 9XX*9 48 89*X9 46 *X99X 48 142
6. Lars Olav Tveita Fitjar 8X9*X 47 XX98X 47 X9X9X 48 142
7. Elisabeth Lothe Nervik Etne **9X9 48 88X*X 46 9*9*9 47 141
8. Astri Johanne Vik Fitjar X*XXX 50 *8899 44 *89X* 47 141
9. Roger Tesdal Skånevik X99X* 48 999X* 47 999*9 46 141
10. Rune Sørheim Stord 99989 44 XXX9X 49 999XX 47 140
11. Cato Kallevåg Bømlo *999X 47 99X89 45 99*X8 46 138
12. Åshild Mehl Rosendal 9**98 46 6XX89 43 X*8XX 48 137
13. Harald Storsætre Tysnes 8998* 44 99678 39 9X999 46 129
14. Jens Åge Fossberg Rosendal 89989 43 99889 43 7X899 43 129

15-skudd kl. V55 200/300m

Pl. Navn Lag Ligg Stå Kne 15-skudd
1. Kirsten Vorland Bømlo XXX*9 49 X*X*X 50 ****9 49 148
2. Håkon Leganger Rosendal *X*9X 49 XX99X 48 *X*X* 50 147
3. Kristian Djuvsland Hatlestrand og Ølve *9*** 49 X*X99 48 9X*9* 48 145
4. Einar Vorland Bømlo XX*** 50 *7X*X 47 97**X 46 143
5. Knut Dalland Tysnes ****X 50 999X9 46 99999 45 141
6. Olav Nesse Bremnes *9XX9 48 *9789 43 XXXX* 50 141
7. Hans G. Tufta Hatlestrand og Ølve 9X9*9 47 988X8 43 XX*** 50 140
8. Jan Gunnar Innvær Bremnes *9X*X 49 8889X 43 99*XX 48 140
9. Erling Lien Ølen X8*XX 48 99787 40 X99X* 48 136
10. Trygve Lunde Bremnes *XX*9 49 *9989 45 9***0 39 133

15-skudd kl. AG3 200/300m

Pl. Navn Lag Ligg Stå Kne 15-skudd
1. Sverre Idland Skånevik XX99X 48 8X979 43 9X999 46 137

10-skudd kl. 1 200/300m

Pl. Navn Lag 10-skudd
1. Sigbjørn Tollevik Bømlo 9X9**9X**X 97
2. Gisle Vik Fitjar 8*XXX9*989 93

10-skudd kl. 2 200/300m

Pl. Navn Lag 10-skudd
1. Roger Tesdal Skånevik XXXX98XXXX 97
2. Elisabet Nes Rosendal X98*X9X*X* 96
3. Rune Sørheim Stord X9*8*8*XX* 95
4. Jens Åge Fossberg Rosendal 8*9X99X*X* 95
5. Sigmund Hjelmeland Omvikdalen X9*9X89*XX 95
6. Astri Johanne Vik Fitjar *9*8X*89XX 94
7. Olav Samland Skånevik 888XX*X**9 93
8. Åsmund Hjelmeland Omvikdalen 97*9*999*X 92
9. Elisabeth Lothe Nervik Etne 99**89989* 91
10. Cato Kallevåg Bømlo 8X7X999XX9 91
11. Lars Olav Tveita Fitjar 988898XXXX 90
12. Jarle Sørheim Stord 98X8999999 89
13. Åshild Mehl Rosendal 8989X89*79 87
14. Harald Storsætre Tysnes 8878679998 79

10-skudd kl. 3 200/300m

Pl. Navn Lag 10-skudd
1. Bjørn K Skipevåg Vikedal **8*9X99** 95
2. Morten Magne Helland Stord 989*8***XX 94
3. Bjørn M Hundseid Vikedal 79XX9X9*** 94
4. Johnny Innvær Bremnes 7X8XX9X*X* 94
4. Leif Oddmund Tislevoll Fitjar 789X*XXX*X 94
6. Håvard Sørheim Stord 997*X9XXX* 94
7. Arne Nervik Etne X899X*9X9* 94
8. Roar Knudsen Skånevik 978*XX*X9* 93
9. Kjetil Mehl Omvikdalen 89*9999*X* 93
10. Einar S. Engelsen Høylandsbygd 9X8999*9X* 93
11. Nils Flakke Tysnes 879*99**** 92
12. Anne May Jekteberg Vindafjord 899X89X*9X 92
13. Olav Magne Eikesdal Vindafjord 999879*X** 91
13. Torbjørn Nervik Etne 978*X*99*9 91
15. Paul Are Ljosnes Omvikdalen 98X8*9999X 91
16. Ørjan Sjo Høylandsbygd 6X8*899XXX 90
17. Tor Eivind Gilje Bremnes 889978XXX* 89
18. Alfred Trovåg Ølen 987X98999X 88
19. Erlend H Vikedal Vikedal 64999*X*XX 87
20. Åge Larsen Bømlo 85X9XX8999 87
21. Oddvar Mehl Rosendal 69X87X9899 85
22. Margrete Gjerald Mehl Omvikdalen 95878999X* 84
23. Jostein Mehl Omvikdalen 676997XXXX 84
24. Nils F Espevoll Vikedal 658899X99* 83

10-skudd kl. 4 200/300m

Pl. Navn Lag 10-skudd
1. Nils Vegard Fylkesnes Bremnes 99*X*XX**X 98
2. Knut Arne Vespestad Bømlo 8*9****XXX 97
3. Arne Engevik Stord 98X**X9XX* 96
3. Elin Håland Bømlo 99X*X8X*X* 96
5. Per Hidle Bremnes 98*XX9X9XX 95
6. Max Inge Rørheim Sandeid 9X8X99***9 94
7. Egil Berakvam Vindafjord 9X9*999X*9 94
7. Sigmund Løken Stord *99X9X99*9 94
9. Kai Espen Jekteberg Vindafjord X87*9*9XX* 93
10. Børge Svardal Bremnes 798*99***X 92
11. Osmund Stople Sandeid 888999X*** 91
12. Jakob Vik Fitjar 98989*9X*9 91
13. Bjørn Morten Stokka Vindafjord 88789X*9*X 89
14. Arne Hovland Bømlo 7879989*99 85
15. Johannes Hustvedt Sandeid 7978969**0 75

10-skudd kl. 5 200/300m

Pl. Navn Lag 10-skudd
1. Bengt Bratland Stord X*XXXXX**9 99
2. Magne Wollheim Jr. Omvikdalen *9*9*X*XX* 98
3. Godtfred Innvær Bremnes 9XX*9*9*** 97
4. Jens Tore Engevik Stord 99*9*XX*X* 97
5. Ingvar Legland Bremnes 99XX**X9*X 97
6. Svein Magne Stokkevåg Vindafjord XXX9*X*9X9 97
7. Frank Vik Omvikdalen 999*9*XXXX 96
8. Dagfinn Mehl Omvikdalen *97XXXXXXX 96
9. Johannes Hundseid Etne 8X99X*XXXX 96
10. Eivind Lien Ølen X9**98*9XX 95
11. Vidar Vorland Bømlo 9999X9***X 95
12. Dag Arne Matre Sandeid 9799X9X9** 92

10-skudd kl. V55 200/300m

Pl. Navn Lag 10-skudd
1. Knut Dalland Tysnes 9XX*X*XXX* 99
2. Håkon Leganger Rosendal X8**X***X* 98
3. Kirsten Vorland Bømlo 8X*X***9X* 97
4. Olav Nesse Bremnes X9X8*8XX** 95
5. Kristian Djuvsland Hatlestrand og Ølve **99X9X99X 95
5. Trygve Lunde Bremnes 9XX*999X*9 95
7. Einar Vorland Bømlo 999999XX** 94
8. Jan Gunnar Innvær Bremnes 99998**9** 93
9. Erling Lien Ølen 9X789*XXX9 92
10. Hans G. Tufta Hatlestrand og Ølve 97X898X*99 89

10-skudd kl. AG3 200/300m

Pl. Navn Lag 10-skudd
1. Sverre Idland Skånevik 9X9899X998 90

Ligg Kl 3 200/300m

Pl. Navn Lag Ligg
1. Morten Magne Helland Stord X**** 50
2. Roar Knudsen Skånevik **X*X 50
2. Arne Nervik Etne *X*X* 50
2. Håvard Sørheim Stord *XX** 50
5. Johnny Innvær Bremnes *XX*X 50
5. Åge Larsen Bømlo XXX** 50
5. Jostein Mehl Omvikdalen *X*XX 50
5. Erlend H Vikedal Vikedal X*XX* 50
9. Leif Oddmund Tislevoll Fitjar XXX*X 50
10. Nils Flakke Tysnes **XX9 49
10. Bjørn M Hundseid Vikedal XX9** 49
10. Margrete Gjerald Mehl Omvikdalen 9*X*X 49
10. Ørjan Sjo Høylandsbygd **X9X 49
10. Alfred Trovåg Ølen 9X**X 49
15. Anne May Jekteberg Vindafjord *XX9X 49
15. Kjetil Mehl Omvikdalen XX*X9 49
17. Paul Are Ljosnes Omvikdalen 99X** 48
17. Torbjørn Nervik Etne *99*X 48
19. Olav Magne Eikesdal Vindafjord 9*XX9 48
19. Tor Eivind Gilje Bremnes 9XX9* 48
21. Einar S. Engelsen Høylandsbygd X9X9X 48
22. Nils F Espevoll Vikedal *99*9 47
23. Oddvar Mehl Rosendal X*X98 47
24. Bjørn K Skipevåg Vikedal X9999 46

Ligg Kl 4 200/300m

Pl. Navn Lag Ligg
1. Arne Hovland Bømlo ***** 50
2. Arne Engevik Stord *X*** 50
2. Knut Arne Vespestad Bømlo ****X 50
4. Kai Espen Jekteberg Vindafjord *XX*X 50
4. Sigmund Løken Stord XXX** 50
4. Bjørn Morten Stokka Vindafjord X**XX 50
4. Osmund Stople Sandeid XX**X 50
4. Børge Svardal Bremnes *XX*X 50
9. Nils Vegard Fylkesnes Bremnes XXXXX 50
10. Max Inge Rørheim Sandeid *XX*9 49
10. Jakob Vik Fitjar *X9*X 49
12. Elin Håland Bømlo XXXX9 49
13. Egil Berakvam Vindafjord X*99* 48
14. Per Hidle Bremnes *9XX9 48
15. Johannes Hustvedt Sandeid *9X99 47

Ligg Kl 5 200/300m

Pl. Navn Lag Ligg
1. Bengt Bratland Stord ***** 50
2. Godtfred Innvær Bremnes **X** 50
2. Magne Wollheim Jr. Omvikdalen ***X* 50
2. Svein Magne Stokkevåg Vindafjord X**** 50
2. Frank Vik Omvikdalen ****X 50
6. Dag Arne Matre Sandeid *X**X 50
7. Dagfinn Mehl Omvikdalen X*X*X 50
7. Vidar Vorland Bømlo XX*X* 50
9. Johannes Hundseid Etne XXXXX 50
10. Ingvar Legland Bremnes ****9 49
11. Eivind Lien Ølen **XX9 49
12. Jens Tore Engevik Stord XXXX9 49

Stå Kl 3 200/300m

Pl. Navn Lag Stå
1. Åge Larsen Bømlo 99X** 48
2. Jostein Mehl Omvikdalen 9X9X9 47
2. Bjørn K Skipevåg Vikedal 99X9X 47
4. Håvard Sørheim Stord X*989 46
5. Paul Are Ljosnes Omvikdalen 98XX9 46
6. Einar S. Engelsen Høylandsbygd 999X9 46
7. Nils F Espevoll Vikedal X*888 44
8. Morten Magne Helland Stord *8899 44
9. Olav Magne Eikesdal Vindafjord 8X979 43
10. Anne May Jekteberg Vindafjord 99988 43
10. Kjetil Mehl Omvikdalen 88999 43
12. Arne Nervik Etne 88*88 42
13. Alfred Trovåg Ølen 87*6X 41
14. Tor Eivind Gilje Bremnes X8797 41
15. Johnny Innvær Bremnes 987*6 40
16. Margrete Gjerald Mehl Omvikdalen 887*7 40
17. Nils Flakke Tysnes 77998 40
18. Bjørn M Hundseid Vikedal 99948 39
19. Roar Knudsen Skånevik 85899 39
20. Ørjan Sjo Høylandsbygd 79868 38
21. Leif Oddmund Tislevoll Fitjar 78779 38
22. Torbjørn Nervik Etne 548*9 36
23. Erlend H Vikedal Vikedal 79767 36
24. Oddvar Mehl Rosendal 28897 34

Stå Kl 4 200/300m

Pl. Navn Lag Stå
1. Max Inge Rørheim Sandeid XX9X9 48
2. Jakob Vik Fitjar 9*97X 45
3. Arne Engevik Stord 98*99 45
4. Elin Håland Bømlo 89X8X 45
4. Børge Svardal Bremnes X98X8 45
6. Nils Vegard Fylkesnes Bremnes 9998X 45
7. Knut Arne Vespestad Bømlo 98*89 44
8. Sigmund Løken Stord 99998 44
9. Per Hidle Bremnes 89X97 43
10. Arne Hovland Bømlo 88X89 43
11. Egil Berakvam Vindafjord 97999 43
12. Kai Espen Jekteberg Vindafjord 89997 42
13. Osmund Stople Sandeid 89986 40
14. Bjørn Morten Stokka Vindafjord 98797 40
15. Johannes Hustvedt Sandeid 8X578 38

Stå Kl 5 200/300m

Pl. Navn Lag Stå
1. Frank Vik Omvikdalen XXXXX 50
2. Magne Wollheim Jr. Omvikdalen XX*99 48
3. Eivind Lien Ølen 9X8** 47
4. Bengt Bratland Stord 88*X* 46
5. Svein Magne Stokkevåg Vindafjord X7X9* 46
6. Vidar Vorland Bømlo 98XX9 46
7. Dag Arne Matre Sandeid 989X9 45
8. Jens Tore Engevik Stord 9X799 44
8. Dagfinn Mehl Omvikdalen X7999 44
10. Ingvar Legland Bremnes 899X8 44
11. Johannes Hundseid Etne 98999 44
12. Godtfred Innvær Bremnes X86X8 42

Kne Kl 3 200/300m

Pl. Navn Lag Kne
1. Nils Flakke Tysnes 9**X* 49
2. Erlend H Vikedal Vikedal *9*9X 48
3. Anne May Jekteberg Vindafjord XX9*9 48
3. Ørjan Sjo Høylandsbygd 9X*9X 48
3. Bjørn K Skipevåg Vikedal *XX99 48
6. Einar S. Engelsen Høylandsbygd 9X99* 47
6. Johnny Innvær Bremnes *999X 47
6. Paul Are Ljosnes Omvikdalen 99X9* 47
9. Roar Knudsen Skånevik 99XX9 47
9. Torbjørn Nervik Etne 99X9X 47
11. Olav Magne Eikesdal Vindafjord *9X89 46
11. Leif Oddmund Tislevoll Fitjar 9*9X8 46
13. Bjørn M Hundseid Vikedal 9X9X8 46
13. Arne Nervik Etne X998X 46
13. Håvard Sørheim Stord 9X9X8 46
16. Tor Eivind Gilje Bremnes X**78 45
17. Oddvar Mehl Rosendal *X979 45
18. Åge Larsen Bømlo 9X88X 45
19. Jostein Mehl Omvikdalen X8999 45
20. Kjetil Mehl Omvikdalen 8989* 44
21. Alfred Trovåg Ølen 9X96X 44
22. Morten Magne Helland Stord 98999 44
22. Margrete Gjerald Mehl Omvikdalen 98999 44
24. Nils F Espevoll Vikedal 98998 43

Kne Kl 4 200/300m

Pl. Navn Lag Kne
1. Kai Espen Jekteberg Vindafjord **XXX 50
2. Elin Håland Bømlo X*XXX 50
2. Max Inge Rørheim Sandeid XXXX* 50
4. Knut Arne Vespestad Bømlo *9X** 49
5. Arne Engevik Stord X9XX* 49
5. Børge Svardal Bremnes *X9XX 49
7. Per Hidle Bremnes 9*X*9 48
8. Egil Berakvam Vindafjord *XX99 48
9. Arne Hovland Bømlo XX9*8 47
10. Nils Vegard Fylkesnes Bremnes 89XXX 47
11. Osmund Stople Sandeid *9X88 45
12. Johannes Hustvedt Sandeid 979XX 45
13. Bjørn Morten Stokka Vindafjord 999X8 45
14. Jakob Vik Fitjar 9X799 44
15. Sigmund Løken Stord 99798 42

Kne Kl 5 200/300m

Pl. Navn Lag Kne
1. Jens Tore Engevik Stord ****X 50
1. Svein Magne Stokkevåg Vindafjord X**** 50
3. Vidar Vorland Bømlo ***XX 50
4. Eivind Lien Ølen X**XX 50
5. Bengt Bratland Stord X*XXX 50
5. Ingvar Legland Bremnes *XXXX 50
7. Frank Vik Omvikdalen *X**9 49
8. Godtfred Innvær Bremnes X*X*9 49
8. Dag Arne Matre Sandeid X**X9 49
10. Johannes Hundseid Etne X*X99 48
11. Magne Wollheim Jr. Omvikdalen 99X9* 47
12. Dagfinn Mehl Omvikdalen 9X8X9 46


Leon - Kongsberg Mikroelektronikk AS - www.kme.no

Oppdatert 21.08.2007 20:09:10