Vindafjord Bane 2008

 

Dato: 26. og 29. juni

Mesterskap Klasse 3-5:
1. Svein Magne Stokkevåg, Vindafjord 344, 2. Egil Berakvam, Vindafjord 341, 3. Dag Arne Matre, Sandeid 340, 4. Johannes Hundseid, Etne 340, 5. Arne Engevik, Stord 340, 6. Arve Sevland, Karmøy 338, 7. Bengt Bratland, Stord 338, 8. Ingvar Legland, Bremnes 338, 9. Torgeir Pleym Iversen, Haugesund 337, 10. Elin Håland, Bømlo 336, 11. Jens Tore Engevik, Stord 336, 12. Anna P Hjelmevoll, Voss 336, 13. Petter Nordvik, Skjold 335, 14. Nils Vegard Fylkesnes, Bremnes 335, 15. Leif Oddmund Tislevoll, Fitjar 335, 16. Svein Terje Ohm, Skjold 334, 17. Knut Arne Vespestad, Bømlo 334, 18. Jakob Vik, Fitjar 333, 19. Asbjørn Sevland, Karmøy 333, 20. Anne Mai Jekteberg, Vindafjord 333, 21. Godtfred Innvær, Bremnes 333, 22. Bjørn Morten Stokka, Vindafjord 331, 23. Arne Nervik, Etne 328, 24. Morten Magne Helland, Stord 328, 25. Sigmund Løken, Stord 328, 26. Kai Espen Jekteberg, Vindafjord 328, 27. Per Hidle, Bremnes 327, 28. kåre kvaløy, Sauda 326, 29. Simon G. Simonsen, Karmøy 326, 30. Tor Eivind Gilje, Bremnes 326, 31. Randi Beate Rydland, Fitjar 324, 32. Even Lund, Ullensvang 323, 33. Jakob Gilje, Bremnes 323, 34. Knut Åkre, Haugesund 323, 35. Åge Larsen, Bømlo 322, 36. Magnar Vestvik, Bømlo 320, 37. Halvar Sævareid, Skjold 315, 38. Nils Gunvald Hamre, Røldal 310, 39. Johannes Hustvedt, Sandeid 304, 40. Håkon Larsen, Karmøy 304, 41. Jonny Innvær, Bremnes 300, 42. Johny Jørgensen, Karmøy 299, 43. Håvard Sørheim, Stord 231, 44. Sigve Vik, Odda 209, 45. Per Gunnar Steinnes, Finnøy 205.

V55:
1. Håkon Leganger, Rosendal 345, 2. Kirsten Vorland, Bømlo 341, 3. Knut Dalland, Tysnes 341, 4. Ola J. Nærheim, Sand/Suldal 340, 5. Jan M. Ellingsen, Karmøy 338, 6. Olaf Solbakken, Røldal 337, 7. Trygve Lunde, Bremnes 335, 8. Einar Vorland, Bømlo 334, 9. Arne Johannessen, Karmøy 332, 10. Jan gunnar Innvær, Bremnes 331, 11. Olav Magne Nesse, Bremnes 326, 12. Einar Kvaløy, Sauda 225.

Junior:
1. Anders Hundseid, Etne 350, 2. Asle Kvamsdal, Fitjar 349, 3. Ida Espevold, Vikedal 347, 4. Olav Fuglestad, Time 346, 5. Anders Walde Mikkelson, Stord 344, 6. Thorbjørn Samland, Skånevik 342, 7. Sondre Tesdal Galtung, Etne 338, 8. Kristian Sletten, Karmøy 333.

Eldre rekrutt:
1. Svein Erik Vik, Fitjar 350, 2. Jon Terje Kyvik, Stord 348, 3. Lovise Amanda Hundseid, Etne 347, 4. Pål Jonas Bjørnevik, Bømlo 345, 5. Sindre H Vikedal, Vikedal 343, 6. Kjell Olav Gjerde, Vindafjord 343, 7. Lars Våmartveit Lothe, Stord 342, 8. Fredrik Åbø, Sauda 341, 9. Anders Tesdal Galtung, Etne 341, 10. Svenn Harald Liarbø, Fitjar 341, 11. Eirik Monsen, Etne 337.

Rekrutt:
1. Leif Malvin Hjelmevoll, Voss 342, 2. Kristoffer Tesdal Galtung, Etne 339, 3. Beate Aas, Karmøy 336, 4. Sander Engevik, Stord 333, 5. Ådne Nerheim, Sauda 332, 6. Geir Innvær, Bremnes 329, 7. Bård Skåre, Sauda 318.

V65:
1. Kjell Gunnar Moen, Karmøy 350, 2. Nils K Rydland, Fitjar 348, 3. Håkon Bjørn Førland, Husnes 346, 4. Kåre Kroka, Rosendal 341, 5. Johannes J Heggebø, Ølen 341, 6. Jan Fredrik Einvik, Rosendal 341, 7. Asbjørn Stokka, Vindafjord 230.

V73:
1. Lars Hallingstad, Haugesund 349, 2. Johan Opheim, Ølen 349, 3. Kåre Hellesund, Bømlo 347, 4. Ola Vikedal, Vikedal 346, 5. Knut Trovåg, Ølen 345, 6. Olaf Øvrevik, Ølen 343, 7. Kristian Sevland, Karmøy 330.

Hovedskyting
Klasse 5:
1. Svein Magne Stokkevåg, Vindafjord 245, 2. Dag Arne Matre, Sandeid 242, 3. Johannes Hundseid, Etne 242, 4. Bengt Bratland, Stord 241, 5. Ingvar Legland, Bremnes 241, 6. Arne Engevik, Stord 241, 7. Torgeir Pleym Iversen, Haugesund 240, 8. Arve Sevland, Karmøy 239, 9. Jens Tore Engevik, Stord 237, 10. Elin Håland, Bømlo 237, 11. Nils Vegard Fylkesnes, Bremnes 236, 12. Knut Arne Vespestad, Bømlo 236, 13. Jakob Vik, Fitjar 233, 14. Håvard Sørheim, Stord 231, 15. Even Lund, Ullensvang 225.

Klasse 4:
1. Egil Berakvam, Vindafjord 242, 2. Anna P Hjelmevoll, Voss 239, 3. Petter Nordvik, Skjold 237, 4. Bjørn Morten Stokka, Vindafjord 236, 5. Asbjørn Sevland, Karmøy 236, 6. Svein Terje Ohm, Skjold 234, 7. Godtfred Innvær, Bremnes 234, 8. Morten Magne Helland, Stord 232, 9. Kai Espen Jekteberg, Vindafjord 232, 10. Sigmund Løken, Stord 231, 11. Arne Nervik, Etne 229, 12. Simon G. Simonsen, Karmøy 229, 13. Knut Åkre, Haugesund 229, 14. Randi Beate Rydland, Fitjar 228, 15. kåre kvaløy, Sauda 227, 16. Nils Gunvald Hamre, Røldal 221.

Klasse 3:
1. Leif Oddmund Tislevoll, Fitjar 236, 2. Anne Mai Jekteberg, Vindafjord 234, 3. Tor Eivind Gilje, Bremnes 231, 4. Per Hidle, Bremnes 229, 5. Jakob Gilje, Bremnes 228, 6. Åge Larsen, Bømlo 228, 7. Magnar Vestvik, Bømlo 223, 8. Johannes Hustvedt, Sandeid 217, 9. Halvar Sævareid, Skjold 217, 10. Jonny Innvær, Bremnes 210, 11. Sigve Vik, Odda 209, 12. Håkon Larsen, Karmøy 209, 13. Per Gunnar Steinnes, Finnøy 205, 14. Johny Jørgensen, Karmøy 204.

Klasse 2:
1. Astri Johanne Vik, Fitjar 240, 2. Elisabeth Lothe Nervik, Etne 240, 3. Rune Sørheim, Stord 237, 4. Jarle Sørheim, Stord 235, 5. Gunnar Innvær, Bremnes 234, 6. Olav Samland, Skånevik 232, 7. Sivert Skår, Time 229.

V55:
1. Håkon Leganger, Rosendal 246, 1. Ola J. Nærheim, Sand/Suldal 246, 3. Knut Dalland, Tysnes 244, 4. Kirsten Vorland, Bømlo 243, 5. Einar Vorland, Bømlo 242, 6. Trygve Lunde, Bremnes 240, 7. Jan M. Ellingsen, Karmøy 240, 8. Olaf Solbakken, Røldal 239, 9. Arne Johannessen, Karmøy 237, 10. Jan gunnar Innvær, Bremnes 236, 11. Olav Magne Nesse, Bremnes 231, 12. Einar Kvaløy, Sauda 225.

Junior:
1. Anders Hundseid, Etne 250, 2. Asle Kvamsdal, Fitjar 249, 3. Ida Espevold, Vikedal 247, 4. Olav Fuglestad, Time 246, 5. Anders Walde Mikkelson, Stord 245, 6. Thorbjørn Samland, Skånevik 243, 7. Kristian Sletten, Karmøy 241, 8. Sondre Tesdal Galtung, Etne 240.

Eldre rekrutt:
1. Svein Erik Vik, Fitjar 250, 2. Lovise Amanda Hundseid, Etne 249, 3. Jon Terje Kyvik, Stord 249, 4. Pål Jonas Bjørnevik, Bømlo 247, 5. Kjell Olav Gjerde, Vindafjord 247, 6. Svenn Harald Liarbø, Fitjar 246, 7. Sindre H Vikedal, Vikedal 244, 8. Lars Våmartveit Lothe, Stord 243, 9. Anders Tesdal Galtung, Etne 243, 10. Fredrik Åbø, Sauda 242, 11. Eirik Monsen, Etne 239.

Rekrutt:
1. Leif Malvin Hjelmevoll, Voss 243, 2. Geir Innvær, Bremnes 243, 3. Kristoffer Tesdal Galtung, Etne 242, 4. Sander Engevik, Stord 241, 5. Beate Aas, Karmøy 240, 6. Ådne Nerheim, Sauda 235, 7. Bård Skåre, Sauda 227.

Aspirant:
1. Fillip Folgerøholm, Bremnes, 1. Ivar Tesdal Galtung, Etne, 1. Johanne Hundseid, Etne.

V65
1. Kjell Gunnar Moen, Karmøy 250, 2. Håkon Bjørn Førland, Husnes 249, 2. Nils K Rydland, Fitjar 249, 4. Kåre Kroka, Rosendal 245, 5. Johannes J Heggebø, Ølen 243, 6. Jan Fredrik Einvik, Rosendal 243, 7. Asbjørn Stokka, Vindafjord 230.

V73:
1. Kåre Hellesund, Bømlo 249, 2. Johan Opheim, Ølen 249, 3. Lars Hallingstad, Haugesund 249, 4. Knut Trovåg, Ølen 248, 5. Ola Vikedal, Vikedal 247, 6. Olaf Øvrevik, Ølen 245, 7. Kristian Sevland, Karmøy 240.