Vindafjordfelten 2001

 

Dato: 8. April Antall deltakarar: 53

 

 

Mesterskap kl 1-5/V55

Nr.1 Kai Espen Jekteberg Vindafjord 30/18 Gylt medalje

Nr.2 Trygve Lunde Bremnes 29/17 Sølv medalje

 

Klassemedaljer

Kl.5 Arild Brodal Fana 29/17 Sølv medalje

Kl.4 Kai Espen Jekteberg Vindafjord 30/18 Med. på m.skap

Kl.3 Sverre Idland Gjesdal 28/17 Sølv medalje

Kl.2 Johannes Heggebø Ølen 17/5 Sølv medalje

Kl.1 Magne Hesvik Rosendal 12/2 Sølv medalje

Kl.Jr Leon Skretting Time 30/21 Sølv medalje

Kl.Er Magne M. Skår Time 30/18 Sølv medalje

Kl.R Kristine Høyland Time 28/18 Sølv medalje

Kl.V55 Trygve Lunde Bremnes 29/17 Med. på m.skap

Kl.V65 Lars Hallingstad Haugesund 29/19 Sølv medalje

Kl.V73 Olaf Øvrevik Ølen 30/21 Sølv medalje

Kl.AG3 Jakob Kråkevik Aga & Vikebygd 25/17 Sølv medalje

Aspirant Ronny Hatteland Vindafjord 20/8 Premie

 

 

Stangmedalje

Jakob Kråkevik Aga & Vikebygd 26 treff

 

Felthurtigmedalje

Arild Brodal Fana 10,62 sek.

 

 

 

PREMIERING/PREMIEINNSKUDD

Innskudd kl 1-5/V55/V65/V73

Premiering hovedsk. kr. 44,-

Arr-avgift kr. 36,-

Sum kr. 80,-

Innskudd kl R,ER,JR,A

Premiering hovedsk. kr. 33,-

Arr-avgift kr. 27,-

Sum kr. 60,-

Stang

Medaljetrekk kr. 12,-

Til premiering kr. 8,-

Sum kr. 20,-

 

Felthurtig

Medaljetrekk kr. 13,-

Til premiering kr. 7,-

Sum kr. 20,-

 

Eventuelle merknader til premielista må vera Vindafjord Skyttarlag i hende innan 1. Juni 2001.

Medaljer / pengepremiar vil bli sendt ut etter merknads-fristen er ute.

Vindafjord Skyttarlag takkar dei som møtte, og ønskjer alle velkomne til banestemnet.

For Vindafjord Skyttarlag

Asbjørn Stokka

formann

RESULTATLISTE VETERAN 55,30 SKUDD

Nr: Navn: Skytterlag: Poeng:

1 Trygve Lunde Bremnes 29/17 Kr:154.00

2 Olaf Solbakken Røldal 28/15 Kr:117.00

3 Håkon Leganger Rosendal 28/11 Kr: 81.00

--------------------------- 1/3 ---------------------------

4 Erling Lien Ølen 23/14

5 Asbjørn Stokka Vindafjord 16/ 6

6 Torvald Leknes Skånevik 16/ 4

7 Leif Magnussen Skjold 15/ 7

8 U.K. Stengårdsbakken Skånevik 14/ 5

 

 

RESULTATLISTE VETERAN 55,STANGSKYTING

Nr: Navn: Skytterlag: Poeng:

1 Olaf Solbakken Røldal 10 11=21 Kr: 24.00

--------------------------- 1/3 ---------------------------

2 Håkon Leganger Rosendal 8 12=20

3 Trygve Lunde Bremnes 6 8=14

 

RESULTATLISTE VETERAN 55,FELTHURTIG

Nr: Navn: Skytterlag: Poeng:

1 Trygve Lunde Bremnes 13.66 Kr: 14.00

--------------------------- 1/3 ---------------------------

2 Håkon Leganger Rosendal 14.22

 

 

RESULTATLISTE VETERAN 65,30 SKUDD Kortfelt.

Nr: Navn: Skytterlag: Poeng:

1 Lars Hallingstad Haugesund 29/19 Kr:132.00

--------------------------- 1/3 ---------------------------

2 Karl Nysæther Stord 27/13

3 Torleif Børve Etne 26/10

 

 

RESULTATLISTE VETERAN 73,30 SKUDD Kortfelt.

Nr: Navn: Skytterlag: Poeng:

1 Olaf Øvrevik Ølen 30/21 Kr:132.00

2 Olav Måkestad Aga og Vikebygd 30/13 Kr: 88.00

--------------------------- 1/3 ---------------------------

3 Johan Opheim Ølen 28/17

4 Tore Stengårdsbakken Røldal 24/ 7

5 Odd Tendal Skånevik 21/ 7

 

 

 

RESULTATLISTE ASPIRANT,30 SKUDD

 

Navn: Skytterlag: Poeng:

Ronny Hatteland Vindafjord 20/ 8 Premie

 

RESULTATLISTE REKRUTT,30 SKUDD

Nr: Navn: Skytterlag: Poeng:

1 Kristine Høyland Time 28/18 Kr: 99.00

2 Bjørn Skjerpe Time 27/12 Kr: 66.00

--------------------------- 1/3 ---------------------------

3 Bjørn Magne Hunseid Vikedal 26/17

4 Stein Tore Ørke Skjold 26/15

5 Joachim Andre Hovland Ølen 22/ 8

 

RESULTATLISTE ELDRE R.,30 SKUDD

Nr: Navn: Skytterlag: Poeng:

1 Hogne M. Skår Time 30/18 Kr:116.00

2 Ole Kristian Rydland Fitjar 28/20 Kr: 88.00

3 Helge Arild Leknes Skånevik 28/18 Kr: 61.00

--------------------------- 1/3 ---------------------------

4 Bjarte Torgrimsen Ølen 28/15

5 Torjus Eftestøl Time 27/17

6 Joar Tveito Rosendal 24/ 8

7 Gudvin H. Volden Rosendal 22/ 9

8 Svein Vik Refsdal Fana 20/ 9

 

RESULTATLISTE ELDRE R.,STANGSKYTING

 

Nr: Navn: Skytterlag: Poeng:

1 Svein Vik Refsdal Fana 5 4= 9 Kr: 8.00

 

RESULTATLISTE ELDRE R.,FELTHURTIG

Nr: Navn: Skytterlag: Poeng:

1 Svein Vik Refsdal Fana 15.96 Kr: 7.00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

RESULTATLISTE JUNIOR,30 SKUDD

Nr: Navn: Skytterlag: Poeng:

1 Leon Skretting Time 30/21 Kr: 77.00

2 Tore Østebøvik Ølen 28/20 Kr: 55.00

--------------------------- 1/3 ---------------------------

3 Roar Knutsen Skånevik 28/13

4 Ørjan Løhaugen Skånevik 28/13

 

 

RESULTATLISTE JUNIOR,STANGSKYTING

Nr: Navn: Skytterlag: Poeng:

1 Roar Knutsen Skånevik 10 5=15 Kr: 8.00

 

 

RESULTATLISTE JUNIOR,FELTHURTIG

Nr: Navn: Skytterlag: Poeng:

1 Roar Knutsen Skånevik Brutt

 

 

RESULTATLISTE KLASSE 1, 30 SKUDD

Nr: Navn: Skytterlag: Poeng:

1 Magne Hesvik Rosendal 12/ 2 Kr: 44.00

 

 

RESULTATLISTE KLASSE 2,30 SKUDD

Nr: Navn: Skytterlag: Poeng:

1 Johannes Heggebø Ølen 17/ 5 Kr: 44.00

 

 

RESULTATLISTE KLASSE 3,30 SKUDD

Nr: Navn: Skytterlag: Poeng:

1 Sverre Idland Gjesdal 28/17 Kr:161.00

2 Egil Kambo Etne 27/12 Kr:103.00

--------------------------- 1/3 ---------------------------

3 Bjørn Lidsheim Ullensvang 26/ 9

4 Jan Magne Helland Fana 19/ 5

5 Bjørn Kjetil Skipevåg Vikedal 19/ 3

6 Egil Berakvam Vindafjord 18/ 8

 

 

 

RESULTATLISTE KLASSE 3,STANGSKYTING

Nr: Navn: Skytterlag: Poeng:

1 Sverre Idland Gjesdal 12 12=24 Kr: 24.00

--------------------------- 1/3 ---------------------------

2 Egil Kambo Etne 10 8=18

3 Jan Magne Helland Fana 9 7=16

 

 

 

 

RESULTATLISTE KLASSE 3,FELTHURTIG

Nr: Navn: Skytterlag: Poeng:

1 Egil Kambo Etne 11.84 Kr: 21.00

2 Sverre Idland Gjesdal 13.54 Kr: 14.00

--------------------------- 1/3 ---------------------------

3 Bjørn Kjetil Skipevåg Vikedal 13.59

4 Jan Magne Helland Fana 30.28

5 Bjørn Lidsheim Ullensvang Brutt

 

RESULTATLISTE KLASSE 4,30 SKUDD

Nr: Navn: Skytterlag: Poeng:

1 Kai Espen Jekteberg Vindafjord 30/18 Kr:103.00

2 Kenneth Østebøvik Ølen 23/11 Kr: 73.00

--------------------------- 1/3 ---------------------------

3 Terje Hus Omvikdalen 22/ 6

4 Bjørn Kallestad Husnes 17/ 4

 

 

RESULTATLISTE KLASSE 4,STANGSKYTING

Nr: Navn: Skytterlag: Poeng:

1 Terje Hus Omvikdalen 8 7=15 Kr: 12.00

Kenneth Østebøvik Ølen 8 7=15 Kr: 12.00

--------------------------- 1/3 ---------------------------

3 Kai Espen Jekteberg Vindafjord 4 3= 7

 

RESULTATLISTE KLASSE 4,FELTHURTIG

Nr: Navn: Skytterlag: Poeng:

1 Kenneth Østebøvik Ølen 12.66 Kr: 21.00

--------------------------- 1/3 ---------------------------

2 Bjørn Kallestad Husnes 22.13

3 Terje Hus Omvikdalen Brutt

 

 

 

RESULTATLISTE KLASSE 5,30 SKUDD

Nr: Navn: Skytterlag: Poeng:

1 Arild Brodal Fana 28/17 Kr:161.00

2 Nils Åge Sandal Røldal 28/15 Kr:103.00

--------------------------- 1/3 ---------------------------

3 Terje Høyland Time 27/17

4 Tor Ole Nedland Haugesund 26/10

5 Even Lund Ullensvang 24/ 9

6 Eivind Lien Ølen 21/11

 

 

 

 

RESULTATLISTE KLASSE 5,STANGSKYTING

Nr: Navn: Skytterlag: Poeng:

1 Nils Åge Sandal Røldal 14 10=24 Kr: 19.00

2 Even Lund Ullensvang 10 11=21 Kr: 13.00

--------------------------- 1/3 ---------------------------

3 Terje Høyland Time 10 10=20

4 Arild Brodal Fana 9 10=19

 

RESULTATLISTE KLASSE 5,FELTHURTIG

Nr: Navn: Skytterlag: Poeng:

1 Arild Brodal Fana 10.62 Kr: 16.00

2 Even Lund Ullensvang 12.12 Kr: 12.00

--------------------------- 1/3 ---------------------------

3 Eivind Lien Ølen 19.53

4 Terje Høyland Time 29.32

 

RESULTATLISTE KLASSE AG 3, 30 SKUDD

Nr: Navn: Skytterlag: Poeng:

1 Jakob Kråkevik Aga og Vikebygd 25/17 Kr: 44.00

 

 

RESULTATLISTE KLASSE AG 3, STANGSKYTING

Nr: Navn: Skytterlag: Poeng:

1 Jakob Kråkevik Aga og Vikebygd 11 15=26 Kr: 8.00

 

RESULTATLISTE KLASSE AG 3, FELTHURTIG

Nr: Navn: Skytterlag: Poeng:

1 Jakob Kråkevik Aga og Vikebygd Brutt

 

 

RESULTATLISTE LAGSKYTING, grovfelt

Nr: Skytterlag Poeng

1 Ølen 67/36

Eivind Lien 21/11

Erling Lien 23/14

Kenneth Østebøvik 23/11

2 Vindafjord 64/32