Vindafjordfelten 2004

 

Dato: 24/25. April Antall deltakarar: 61

 

 

Mesterskap kl 1-5/V55

Nr.1 Kai Espen Jekteberg Vindafjord 30/20 Gylt medalje

Nr.2 Svein Magne Stokkevåg Vindafjord 30/17

Nr.3 Sverre Idland Skånevik 29/23

1 mesterskapsmedalje, 27 deltakarar på grovfelt

Klassemedaljer

Kl.5 Svein Magne Stokkevåg Vindafjord 30/17 Sølv medalje

Kl.4 Kai Espen Jekteberg Vindafjord 30/20 Med. på m.skap

Kl.3 Arne Espeland Sauda 29/17 Sølv medalje

Kl.2 Olav Samland Skånevik 28/16 Sølv medalje

Kl.1 Ola Breivik Sauda 15/5 Sølv medalje

Kl.Jr Anne Mai Jekteberg Vindafjord 30/25 Sølv medalje

Kl.Er Torbjørn Nervik Etne 30/27 Sølv medalje

Kl.R Gisle Enge Etne 25/12 Sølv medalje

Kl.V55 Olaf Solbakken Røldal 28/11 Sølv medalje

Kl.V65 Lars Hallingstad Haugesund 29/18 Sølv medalje

Kl.V73 Knut Trovåg Ølen 30/24 Sølv medalje

Kl.Jeg Dagfinn Torstveit Vindafjord 29/13

1. aksje i jegerpokal

Aspirant

Mats H. Breivik Sauda 6/0 Premie

Leif Espeland Sauda 21/5 Premie

Anders T. Galtung Etne 21/7 Premie

Fredrik Samland Skånevik 17/6 Premie

Thorbjørn Samland Skånevik 27/11 Premie

Gøran Spartveit Vindafjord 9/1 Premie

Vidar Tendal Skånevik 16/2 Premie

Øyvind Torsteinbø Vikedal 9/0 Premie

 

Stangmedalje

Sverre Idland Skånevik 30 treff

 

Felthurtigmedalje

Ørjan Løhaugen Skånevik 11,68 sek.

 

 

 

PREMIERING/PREMIEINNSKUDD

Innskudd kl 1-5/V55/V65/V73/Jeger

Premiering hovedsk. kr. 50,-

Arr-avgift kr. 40,-

Sum kr. 90,-

Innskudd kl R,ER,JR,A

Premiering hovedsk. kr. 33,-

Arr-avgift kr. 27,-

Sum kr. 60,-

Stang

Medaljetrekk kr. 20,-

Til premiering kr. 0,-

Sum kr. 20,-

 

Felthurtig

Medaljetrekk kr. 20,-

Til premiering kr. 0,-

Sum kr. 20,-

 

Eventuelle merknader til premielista må vera Vindafjord Skyttarlag i hende innan 1. Juni 2004.

Medaljer / pengepremiar vil bli sendt ut etter merknads-fristen er ute.

Vindafjord Skyttarlag takkar dei som møtte, og ønskjer alle velkomne til neste år.

For Vindafjord Skyttarlag

Asbjørn Stokka

formann

RESULTATLISTE VETERAN 55,30 SKUDD

Nr: Navn: Skytterlag: Poeng:

1 Olaf Solbakken Røldal 28/11 Kr:150.00

--------------------------- 1/3 ---------------------------

2 Einar Kvaløy Sauda 27/10

3 Erling Lien Ølen 24/7

 

RESULTATLISTE VETERAN 65,30 SKUDD Kortfelt.

Nr: Navn: Skytterlag: Poeng:

1 Lars Hallingstad Haugesund 29/18 Kr:100.00

--------------------------- 1/3 ---------------------------

2 Asbjørn Stokka Vindafjord 26/17

 

 

RESULTATLISTE VETERAN 73,30 SKUDD Kortfelt.

Nr: Navn: Skytterlag: Poeng:

1 Knut Trovåg Ølen 30/24 Kr:150.00

2 Olaf Øvrevik Ølen 29/7 Kr:100.00

--------------------------- 1/3 ---------------------------

3 Johan Opheim Ølen 28/18

4 Odd Tendal Skånevik 27/13

5 Karl Nysæther Stord 26/16

RESULTATLISTE VETERAN 73,FELTHURTIG

 

Nr: Navn: Skytterlag: Poeng:

1 Knut Trovåg Ølen 17.62

 

RESULTATLISTE REKRUTT,30 SKUDD

Nr: Navn: Skytterlag: Poeng:

1 Gisle Enge Etne 25/12 Kr: 99.00

--------------------------- 1/3 ---------------------------

2 Ottar S. Andreassen Vikedal 24/14

3 Sondre T. Galtung Etne 13/2

 

 

RESULTATLISTE ELDRE R.,30 SKUDD

Nr: Navn: Skytterlag: Poeng:

1 Torbjørn Nervik Etne 30/27 Kr: 77.00

2 Bjørn Magne Hundseid Vikedal 30/21 Kr: 55.00

--------------------------- 1/3 ---------------------------

3 Svein Nervik Etne 28/21

4 Svein Arne Almeland Etne 26/13

RESULTATLISTE JUNIOR,30 SKUDD

Nr: Navn: Skytterlag: Poeng:

1 Anne Mai Jekteberg Vindafjord 30/25 Kr: 66.00

--------------------------- 1/3 ---------------------------

2 Ragnar Stuhaug Sandeid 30/22

 

 

 

RESULTATLISTE KLASSE 1, 30 SKUDD

Nr: Navn: Skytterlag: Poeng:

1 Ola Breivik Sauda 15/5 Kr: 50.00

 

 

RESULTATLISTE KLASSE 2,30 SKUDD

Nr: Navn: Skytterlag: Poeng:

1 Olav Samland Skånevik 28/16 Kr:150.00

2 Ørjan Løhaugen Skånevik 27/14 Kr:100.00

--------------------------- 1/3 ---------------------------

3 Per Ole Dahle Stord 24/7

4 Johannes J. Heggebø Ølen 23/7

5 Kjell Skogen Vikebygd 11/3

 

RESULTATLISTE KLASSE 2,STANGSKYTING

Nr: Navn: Skytterlag: Poeng:

1 Ørjan Løhaugen Skånevik 15 treff

2 Olav Samland Skånevik 11 treff

 

 

RESULTATLISTE KLASSE 2,FELTHURTIG

Nr: Navn: Skytterlag: Poeng:

1 Ørjan Løhaugen Skånevik 11.68 sek

2 Olav Samland Skånevik 27.50 sek

 

RESULTATLISTE KLASSE 3,30 SKUDD

Nr: Navn: Skytterlag: Poeng:

1 Arne Espeland Sauda 29/17 Kr:183.00

2 Elisabeth Aa. Vågsbø Fana 27/10 Kr:117.00

--------------------------- 1/3 ---------------------------

3 Anders Dalland Fana 26/13

4 Bjørn Lidsheim Ullensvang 25/14

5 Bjørn Morten Stokka Vindafjord 25/12

6 Johny Jørgensen Karmøy 19/7

 

 

RESULTATLISTE KLASSE 3,STANGSKYTING

Nr: Navn: Skytterlag: Poeng:

1 Anders Dalland Fana 12 treff

1 Elisabeth Aa. Vågsbø Fana 12 treff

 

 

RESULTATLISTE KLASSE 3,FELTHURTIG

Nr: Navn: Skytterlag: Poeng:

1 Elisabeth Aa. Vågsbø Fana 27.22 sek

Bjørn Lidsheim Ullensvang Brutt

Anders Dalland Fana Brutt

RESULTATLISTE KLASSE 4,30 SKUDD

Nr: Navn: Skytterlag: Poeng:

1 Kai Espen Jekteberg Vindafjord 30/20 Kr:200.00

2 Sverre Idland Skånevik 29/23 Kr:150.00

3 Per Jan Sandven Ullensvang 28/15 Kr:100.00

--------------------------- 1/3 ---------------------------

4 Egil Berakvam Vindafjord 27/16

5 Nils Åge Sandal Røldal 27/9

6 Tor Ole Nedland Haugesund 26/10

7 Max Inge Rørheim Sandeid 24/10

8 Roar Knudsen Skånevik 24/7

9 Asbjørn Sevland Karmøy 23/15

 

 

RESULTATLISTE KLASSE 4,STANGSKYTING

Nr: Navn: Skytterlag: Poeng:

1 Sverre Idland Skånevik 30 treff

2 Nils Åge Sandal Røldal 26 treff

3 Roar Knudsen Skånevik 17 treff

 

RESULTATLISTE KLASSE 4,FELTHURTIG

Nr: Navn: Skytterlag: Poeng:

1 Roar Knudsen Skånevik 12.41 sek

2 Asbjørn Sevland Karmøy 14.03 sek

 

 

RESULTATLISTE KLASSE 5,30 SKUDD

Nr: Navn: Skytterlag: Poeng:

1 Svein Magne Stokkevåg Vindafjord 30/17 Kr:150.00

--------------------------- 1/3 ---------------------------

2 Arve Sevland Karmøy 29/17

3 Even Lund Ullensvang 28/8

 

 

RESULTATLISTE KLASSE 5,FELTHURTIG

Nr: Navn: Skytterlag: Poeng:

1 Even Lund Ullensvang 28.31 sek

 

 

 

RESULTATLISTE KLASSE Jeger,30 SKUDD

Nr: Navn: Skytterlag: Poeng:

1 Dagfinn Torstveit Vindafjord 29/13 Kr:170.00

2 Helge Langhelle Vikedal 29/12 Kr:140.00

3 Knut Inge Haraldseid Vindafjord 28/14 Kr:110.00

4 Øystein Rødde Vikebygd 25/7 Kr: 80.00

--------------------------- 1/3 ---------------------------

5 Runar Aarekol Vindafjord 24/12

6 Edvin Svendsen Vindafjord 24/9

7 Jørgen Torstveit Vindafjord 23/7

8 Sevald Svendsbø Vikebygd 21/8

9 Magnus Jekteberg Vindafjord 17/7

10 Ivar Krakk Vindafjord 17/3

 

RESULTATLISTE LAGSKYTING, grovfelt

Nr: Skytterlag Poeng

1 Vindafjord 87/53

Kai Espen Jekteberg 30/20

Svein Magne Stokkevåg 30/17

Egil Berakvam 27/16

2 Ullensvang 81/37

3 Skånevik 80/44

4 Karmøy 71/39