Vindafjordfelten 2006

 

Dato: 23. April Antall deltakarar: 43

 

Mesterskap kl 1-5/V55

Nr.1 Audun Kvandal Røldal 30/25 Gylt medalje
aksje i vandrepokal

Nr.2 Nils Åge Sandal Røldal 30/18

1 mesterskapsmedalje, 18 deltakarar på grovfelt

Klassemedaljer

Kl.5 Audun Kvandal Røldal 30/25 Med. på mesterskap

Kl.4 Nils Åge Sandal Røldal 30/18 Sølv medalje

Kl.3 Bjørn Lidsheim Ullensvang 28/18 Sølv medalje

Kl.2 Arne Leknes Skånevik 28/19 Sølv medalje

Kl.Jr Arve Drange Ølen 30/24 Sølv medalje

Kl.Er Anders Hundseid Etne 30/15 Sølv medalje

Kl.R Sindre H. Vikedal Vikedal 28/18 Sølv medalje

Kl.V55 Olaf Solbakken Røldal 27/15 Sølv medalje

Kl.V65 Ola Vikedal Vikedal 28/15 Sølv medalje

Kl.V73 Knut Trovåg Ølen 29/23 Sølv medalje

Kl.AG3 Arne Leknes Skånevik 25/18 Sølv medalje

Kl.Jeg Lars Berge Gjerde Vindafjord 27/13

1. aksje i jegerpokal

Aspirant

Kristoffer T. Galtung Etne 7/3

 

Stangmedalje (2 vinnarar grunna like treff begge hald)

Even Lund Ullensvang 10+8 = 18 tr. Med.

Anders Hundseid Etne 10+8 = 18 tr. Med.

Arne Leknes Skånevik 11+7 = 18 tr.

Felthurtigmedalje

Svein Magne Stokkevåg Vindafjord 11,15 sek. Med.

 

PREMIERING/PREMIEINNSKUDD

Innskudd kl 1-5/V55/V65/V73/Jeger

Premiering hovedsk. kr. 50,-

Arr-avgift kr. 40,-

Sum kr. 90,-

Innskudd kl R,ER,JR,A

Premiering hovedsk. kr. 33,-

Arr-avgift kr. 27,-

Sum kr. 60,-

Stang

Medaljetrekk kr. 20,-

Til premiering kr. 0,-

Sum kr. 20,-

 

Felthurtig

Medaljetrekk kr. 20,-

Til premiering kr. 0,-

Sum kr. 20,-

 

Eventuelle merknader til premielista må vera Vindafjord Skyttarlag i hende innan 1. Juni 2006.

Medaljer / pengepremiar vil bli sendt ut etter merknads-fristen er ute.

Vindafjord Skyttarlag takkar dei som møtte, og ønskjer alle velkomne ved neste anledning.

For Vindafjord Skyttarlag

Svein Magne Stokkevåg

formann

 

 

VETERAN 55,30 SKUDD

1 Olaf Solbakken Røldal 27/15 Kr. 117,-

2 Magnus Solbakken Røldal 26/17 Kr. 83,-

3 Jan M. Ellingsen Karmøy 25/11

3 Einar Kvaløy Sauda 24/16

VETERAN 55,FELTHURTIG

Magnus Solbakken Røldal Brutt

 

VETERAN 65,30 SKUDD Kortfelt.

1 Ola Vikedal Vikedal 28/15 Kr. 150,-

2 Asbjørn Stokka Vindafjord 28/14

3 Johannes J. Heggebø Ølen 26/10

 

VETERAN 73,30 SKUDD Kortfelt.

1 Knut Trovåg Ølen 29/23 Kr. 117,-

2 Johan Opheim Ølen 27/12 Kr. 83,-

3 Olaf Øvrevik Ølen 23/10

4 Odd Tendal Skånevik 13/2

VETERAN 73,FELTHURTIG

1 Knut Trovåg Ølen 34,20 sek

 

REKRUTT,30 SKUDD

1 Sindre H. Vikedal Vikedal 28/18 Kr. 77,-

2 Rune Mosdal Ølen 26/12 Kr. 55,-

3 Lovise A. Hundseid Etne 25/12

4 Anders T. Galtung Etne 25/11

 

ELDRE R.,30 SKUDD

1 Anders Hundseid Etne 30/15 Kr. 77,-

2 Ida espevoll Vikedal 29/16 Kr. 55,-

3 Sondre T. Galtung Etne 28/17

4 Ottar S. Andreassen Vikedal 27/13

ELDRE R.,STANG

1 Anders Hundseid Etne 18 tr

2 Ottar S. Andreassen Vikedal 13 tr

ELDRE R.,FELTHURTIG

Ottar S. Andreassen Vikedal Brutt

Anders Hundseid Etne Brutt

JUNIOR,30 SKUDD

1 Arve Drange Ølen 30/24 Kr. 77,-

2 Randi Beate Rydland Fitjar 29/18 Kr. 55,-

3 Erlend H. Vikedal Vikedal 28/23

4 Nils fredrik Espevoll Vikedal 24/10

 

 

 

KLASSE 2,30 SKUDD

1 Arne Leknes Skånevik 28/19 Kr. 100,-

2 Reidar Sekse Ullensvang 23/10

KLASSE 2,STANG

1 Arne Leknes Skånevik 17 tr

2 Reidar Sekse Ullensvang 7 tr

KLASSE 2,FELTHURTIG

1 Arne Leknes Skånevik 13,77 sek

2 Reidar Sekse Ullensvang Brutt

 

KLASSE 3,30 SKUDD

1 Bjørn Lidsheim Ullensvang 28/18 Kr. 100,-

2 Johny Jørgensen Karmøy 28/9

KLASSE 3,FELTHURTIG

Bjørn Lidsheim Ullensvang Brutt

 

KLASSE 4,30 SKUDD

1 Nils Åge Sandal Røldal 30/18 Kr. 150,-

2 Kai Espen Jekteberg Vindafjord 28/19

3 Anne May Jekteberg Vindafjord 25/17

 

KLASSE 5,30 SKUDD

1 Audun Kvandal Røldal 30/25 Kr. 183,-

2 Even Lund Ullensvang 27/20 Kr. 117,-

3 Johannes Hundseid Etne 25/14

4 Asbjørn Sevland Karmøy 24/17

5 Dag Arne Matre Sandeid 23/10

6 Svein Magne Stokkevåg Vindafjord 20/12

KLASSE 5,STANG

1 Even Lund Ullensvang 18 tr

2 Svein Magne Stokkevåg Vindafjord 15 tr

3 Johannes Hundseid Etne 14 tr

KLASSE 5,FELTHURTIG

1 Svein Magne Stokkevåg Vindafjord 11,15 sek

2 Even Lund Ullensvang 13,34 sek

3 Audun Kvandal Røldal 15,58 sek

4 Johannes Hundseid Etne 17,58 sek

 

KLASSE AG3,30 SKUDD

1 Arne Leknes Skånevik 25/18 Kr. 50,-

KLASSE AG3,STANG

1 Arne Leknes Skånevik 18 tr

2 Nils Åge Sandal Røldal 16 tr

KLASSE AG3,FELTHURTIG

1 Arne Leknes Skånevik 11,37 sek

 

 

KLASSE Jeger,30 SKUDD

1 Lars Berge Gjerde Vindafjord 27/13 Kr. 150,-

2 Runar Aarekol Vindafjord 16/5 Kr. 100,-

3 Sevald Svendsbø Vikebygd 16/2

4 Ivar Krakk Vindafjord 13/3

5 Magnus Jekteberg Vindafjord 8/1

 

RESULTATLISTE LAGSKYTING, grovfelt

Nr: Skytterlag Poeng

1 Røldal 87/58

Aksje i vandrepokal

Beger til: Audun Kvandal, Nils Åge Sandal, Olaf Solbakken

2 Ullensvang 78/48

3 Vindafjord 73/48