VFBane07  Kl 3, 4, 5

Pengepremier 10-skudd kl. 3

Plass  Navn                             Lag                      Totalt      Premie
------------------------------------------------------------------------------------
1.     Arne Nervik                    Etne                         94     101,-
2.     Johnny Innvær                 Bremnes                   94      82,-
3.     Morten Magne Helland    Stord                       93      62,-
4.     Roar Knudsen                 Skånevik                  92      43,-
5.     Alfred Trovåg                  Ølen                         92      24,-
6.     Norvald Kallevåg             Bømlo                      91
7.     Erlend H Vikedal             Vikedal                     91
8.     Anne Mai Jekteberg        Vindafjord                 90
9.     Sigve Vik                        Odda                         89
10.    Kåre Kvaløy                  Sauda                        87
11.    Johny Jørgensen             Karmøy                     85
12.    Anders Korneliussen       Lindås                       84
13.    Nils Fredrik Espevold     Vikedal                     75

Pengepremier 10-skudd kl. 4 

Plass  Navn                             Lag                      Totalt     Premie
----------------------------------------------------------------------------------
1.     Sigmund Løken               Stord                       97     101,-
2.     Asbjørn Sevland              Karmøy                   96      72,-
3.     Arne Engevik                   Stord                       96      43,-
4.     Egil Berakvam                 Vindafjord                95
5.     Bjørn Morten Stokka      Vindafjord                95
6.     Svein Terje Ohm             Skjold                      93
7.     Kai Espen Jekteberg       Vindafjord                92
8.     Max Inge Rørheim           Sandeid                    91
9.     Elin Håland                      Bømlo                      89

Pengepremier 10-skudd kl. 5

Plass  Navn                             Lag                      Totalt     Premie
----------------------------------------------------------------------------------
1.     Bengt Bratland                Stord                     100     101,-
2.     Liv Sollesnes                   Jondal                      99      72,-
3.     Johannes Hundseid          Etne                         97      43,-
4.     Dag Arne Matre              Sandeid                    97
5.     Svein Magne Stokkevåg  Vindafjord                97
6.     Torgeir Pleym Iversen      Haugesund               96
7.     Ingvar Legland                 Bremnes                  94
8.     Jens Tore Engevik            Stord                       93
9.     Even Lund                       Ullensvang                90

Pengepremier Ligg kl. 3

Plass  Navn                            Lag                      Totalt      Premie
---------------------------------------------------------------------------------
1.     Arne Nervik                   Etne                         50      44,-
1.     Erlend H Vikedal            Vikedal                    50      44,-
3.     Kåre Kvaløy                  Sauda                       50      28,-
4.     Morten Magne Helland   Stord                       49      20,-
4.     Norvald Kallevåg            Bømlo                     49      20,-
6.     Anne Mai Jekteberg       Vindafjord                49
6.     Alfred Trovåg                 Ølen                        49
8.     Nils Fredrik Espevold     Vikedal                    48
9.     Johnny Innvær                 Bremnes                  47
9.     Roar Knudsen                 Skånevik                 47
11.    Sigve Vik                       Odda                       46
12.    Anders Korneliussen       Lindås                     46
13.    Johny Jørgensen              Karmøy                  45

Pengepremier Ligg kl. 4

Plass  Navn                             Lag                      Totalt      Premie
----------------------------------------------------------------------------------
1.     Egil Berakvam                 Vindafjord                 50      26,-
1.     Asbjørn Sevland              Karmøy                     50      26,-
3.     Elin Håland                      Bømlo                       50      19,-
3.     Kai Espen Jekteberg        Vindafjord                 50      19,-
3.     Svein Terje Ohm              Skjold                       50      19,-
6.     Sigmund Løken                Stord                         49
7.     Arne Engevik                   Stord                         49
8.     Max Inge Rørheim           Sandeid                     49
8.     Bjørn Morten Stokka       Vindafjord                 49

Pengepremier Ligg kl. 5

Plass  Navn                               Lag                      Totalt      Premie
----------------------------------------------------------------------------------
1.     Svein Magne Stokkevåg    Vindafjord                50      32,-
2.     Bengt Bratland                   Stord                       50      25,-
2.     Torgeir Pleym Iversen        Haugesund               50      25,-
2.     Dag Arne Matre                 Sandeid                   50      25,-
5.     Johannes Hundseid             Etne                         50
5.     Ingvar Legland                   Bremnes                   50
5.     Liv Sollesnes                      Jondal                      50
8.     Jens Tore Engevik              Stord                       50
9.     Even Lund                         Ullensvang                47

Pengepremier Stå kl. 3

Plass  Navn                              Lag                      Totalt      Premie
----------------------------------------------------------------------------------
1.     Norvald Kallevåg             Bømlo                      47      51,-
2.     Anne Mai Jekteberg         Vindafjord                46      41,-
3.     Alfred Trovåg                  Ølen                          46      31,-
4.     Roar Knudsen                 Skånevik                   45      21,-
5.     Arne Nervik                     Etne                         44      12,-
6.     Johny Jørgensen               Karmøy                    43
7.     Anders Korneliussen        Lindås                       43
7.     Kåre Kvaløy                    Sauda                       43
9.     Johnny Innvær                  Bremnes                   42
10.    Erlend H Vikedal             Vikedal                     41
11.    Morten Magne Helland    Stord                        41
12.    Nils Fredrik Espevold      Vikedal                     38
13.    Sigve Vik                         Odda                       31

Pengepremier Stå kl. 4

Plass  Navn                             Lag                      Totalt      Premie
----------------------------------------------------------------------------------
1.     Arne Engevik                  Stord                        49      50,-
2.     Max Inge Rørheim          Sandeid                     48      36,-
3.     Svein Terje Ohm             Skjold                      46      22,-
4.     Elin Håland                     Bømlo                       45
5.     Kai Espen Jekteberg       Vindafjord                 44
6.     Sigmund Løken               Stord                        43
6.     Asbjørn Sevland              Karmøy                    43
8.     Egil Berakvam                 Vindafjord                 41
9.     Bjørn Morten Stokka      Vindafjord                 38

Pengepremier Stå kl. 5

Plass  Navn                             Lag                      Totalt      Premie
----------------------------------------------------------------------------------
1.     Liv Sollesnes                   Jondal                       49      43,-
2.     Bengt Bratland                Stord                         48      32,-
2.     Jens Tore Engevik           Stord                         48      32,-
4.     Johannes Hundseid          Etne                          46
4.     Torgeir Pleym Iversen      Haugesund                46
4.     Ingvar Legland                 Bremnes                   46
7.     Svein Magne Stokkevåg  Vindafjord                 45
8.     Dag Arne Matre              Sandeid                     42
9.     Even Lund                       Ullensvang                 42

Pengepremier Kne kl. 3

Plass  Navn                              Lag                      Totalt      Premie
----------------------------------------------------------------------------------
1.     Erlend H Vikedal              Vikedal                    49      51,-
2.     Morten Magne Helland     Stord                       48      41,-
3.     Nils Fredrik Espevold       Vikedal                    48      31,-
4.     Arne Nervik                      Etne                        47      21,-
5.     Kåre Kvaløy                     Sauda                      47      12,-
6.     Anne Mai Jekteberg          Vindafjord               47
6.     Sigve Vik                          Odda                       47
8.     Roar Knudsen                   Skånevik                 46
9.     Anders Korneliussen          Lindås                     46
10.    Johnny Innvær                  Bremnes                   46
10.    Johny Jørgensen               Karmøy                    46
12.    Norvald Kallevåg             Bømlo                       46
12.    Alfred Trovåg                  Ølen                          46

Pengepremier Kne kl. 4

Plass  Navn                               Lag                      Totalt      Premie
----------------------------------------------------------------------------------
1.     Sigmund Løken                 Stord                       49      26,-
1.     Max Inge Rørheim            Sandeid                    49      26,-
3.     Arne Engevik                    Stord                        49      19,-
3.     Elin Håland                       Bømlo                       49      19,-
3.     Asbjørn Sevland               Karmøy                     49      19,-
6.     Kai Espen Jekteberg         Vindafjord                 48
7.     Svein Terje Ohm               Skjold                       47
7.     Bjørn Morten Stokka        Vindafjord                 47
9.     Egil Berakvam                   Vindafjord                 46

Pengepremier Kne kl. 5

Plass  Navn                               Lag                      Totalt      Premie
----------------------------------------------------------------------------------
1.     Bengt Bratland                  Stord                        50      38,-
2.     Dag Arne Matre                Sandeid                    50      29,-
3.     Liv Sollesnes                     Jondal                       49      20,-
3.     Svein Magne Stokkevåg    Vindafjord                49      20,-
5.     Torgeir Pleym Iversen        Haugesund                48
6.     Ingvar Legland                   Bremnes                   48
7.     Jens Tore Engevik              Stord                        47
7.     Johannes Hundseid             Etne                         47
7.     Even Lund                         Ullensvang                 47